Vaporesso

Vaporesso Switcher sada s NGR clearomizérom

  • Doprava zadarmo
4 na základe 2 hodnotenia

Krásne tvarovaný moderný dizajn okamžite upúta mohutným nerezovým  510 závitom s odpruženým kontaktom a predným panelom s veľkým displejom, netradične umiestneným hlavným tlačítkom a regulačnými tlačítkami pre jednoduché ovládanie. Vaporesso Switcher sa pohodlne drží a ľahko ovláda. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Košice
73,76 €
Strieborná
Strieborná
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
73,76 €
Žltá
Žltá
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Komárno
73,76 €
+získate 73 bodov Viac informácií

Krásne tvarovaný moderný dizajn okamžite upúta mohutným nerezovým  510 závitom s odpruženým kontaktom a predným panelom s veľkým displejom, netradične umiestneným hlavným tlačítkom a regulačnými tlačítkami pre jednoduché ovládanie. Vaporesso Switcher sa pohodlne drží a ľahko ovláda. Dve vymeniteľné batérie typu 18650 (nie sú súčasťou balenia) zaisťujú vysoký výkon a dlhú výdrž na jedno nabitie, inteligentný čip zasa širokú ponuku kvalitných funkcií. Pridajte k tomu vymeniteľné panely a podsvietenú verziu a máte pred sebou jeden z najviac vybavených módov súčasnosti.


Vnútri Switcher módu nájdete OMNI čip vo verzii 2.6 a okrem už klasického režimu výkonu, ktorý dosahuje až 220W, priameho výstupného napätia v podobe Bypass režimu a teplotných režimov pre niklové, titánové a nerezové špirálky, ponúka tiež nastavenie špeciálnych kriviek pre ešte presnejšie žhavenie. Krivky sú dostupné či už v režime výkonu, tak aj v teplotných režimoch. Okrem už podporovaných materiálov je možné manuálne pridať i ďalšie prostredníctvom teplotného koeficientu odporu v režime TCR. Samozrejmosťou sú tiež ďalšie funkcie - predžhavenie, automatické nastavenie výkonu, zobrazenie dátumu a času, počítadlo potiahnutí a nastavenie jasu.

Súčasťou sady je tiež osvedčený nízkoodporový tank NRG s objemom až 5ml. Určený je pre priame poťahovanie do pľúc. Ponúka praktické horné plnenie, nastaviteľný spodný prívod vzduchu a výkonné žhaviace hlavy. Tie v balení nájdete hneď dve. S hlavou GT4, štyrmi špirálkami a celkovým odporom 0,15Ω si nastavíte 30W-70W. Hlava GT8 potom s ôsmimi špirálkami a odporom 0,15Ω zvládne výkon 50W-110W. 

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x Switcher Mód
1x NRG Tank
1x žhaviaca hlava GT8 0,15Ω (50W-110W)
1x žhaviaca hlava GT4 0,15Ω (30W-70W)
1x micro USB port
1x náhradné sklenené telo

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 89mm x 53mm x 31mm
Nastaviteľný výkon: 5W-220W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/CCW/CCT/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-5Ω
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/2,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 56mm x 26,5mm
Objem: 5ml
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Batérie a nabíjanie

Spodný výklopný kryt slúži pre ľahkú výmenu dvoch batérií typu 18650. Tie je možné v zariadenie naviac rýchlo a vyvážene nabíjať cez micro USB port. Inteligentný OMNI čip vám naviac ukáže ostávajúci čas do plného nabitia.

Batérie a nabíjanie

Kryty

Okrem batérií môžete po otvorení krytu vymeniť tiež kryt samotného módu. Ten na zariadenie jednoducho nasuniete.

Kryty

Závit

Priamo v strede módu umiestnený veľký kvalitný 510 závit z nerezovej ocele s odpruženým kontaktom je dokonale kompatibilný nielen s dodávaným tankom, ale tiež s radom iných atomizérov.

Závit

Rozmery

Aj keď Switcher využíva dve batérie 18650 a je plný funkcií, jeho rozmery nie sú nijako obrovské a krásne sa teda drží v ruke.

Rozmery

Displej

Jasný a prehľadný displej poskytuje množstvo potrebných informácií. Slúži tiež na rýchle nastavenie všetkých režimov, parametrov a doplnkových funkcií, ktoré Switcher ponúka.

Displej

NRG tank

Nízkoodporový NRG tank nemá nijako zložitú konštrukciu. Ľahko v ňom tak vymeníte žhaviacu hlavu a dokonca tiež sklenené telo.

NRG tank

Žhaviace hlavy

Pre poriadne mraky a vynikajúcu chuť sú v sade pribalené dve žhaviace hlavy. GT4 a GT8 majú obe odpor 0,15Ω, ale zatiaľ čo prvá menovaná ukrýva štyri špirálky, druhá hlava ich v sebe má hneď osem. Určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.

Žhaviace hlavy

Plnenie

Extrémne praktické plnenie. Hornú časť stačí odsunúť, už teda nemusíte nič skrutkovať.

Plnenie
Parametre
VýrobcaVaporesso
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna, Strieborná, Žltá
Objem tanku5 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer28 mm
TCÁno
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.