Vaporesso

Vaporesso Target 80 Box sada

 • Doprava zadarmo
 • Novinka

Nie je pod ako pod. Niektoré sú malé, so slabou batériou a bez nastavenia a iné už ani pod takmer nepripomínajú. Celý popis

Červená
Červená
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Trnava
54,50 €
Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Komárno
54,50 €
Modrá
Modrá
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Trnava
54,50 €
Šedá
Šedá
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
 • Komárno
54,50 €
Zelená
Zelená
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Komárno
 • Trnava
54,50 €
+získate 54 bodov Viac informácií

Nie je pod ako pod. Niektoré sú malé, so slabou batériou a bez nastavenia a iné už ani pod takmer nepripomínajú. Vaporesso prichádza s inteligentným pod módom, ktorý vám poskytne šikovné režimy pre prvotriedne vapovanie a zároveň jednoduchosť v podobe podu, v ktorom sa ľahko vymieňa žhaviaca hlava a dopĺňa e-liquid. Odolná konštrukcia poskytuje niekoľkonásobne vyššiu ochranu proti pádom (max. z výšky 1,5m), čo umožňuje vziať si Target 80 i do terénu.

Silná batéria v kompaktnom tele ponúka nielen vysokú kapacitu 3000mAh, ale tiež solídny výkon až 80W, s ktorým si užijete širokú ponuku GTX žhaviacich hláv. Na nabíjanie integrovanej batérie slúži rýchly 2A USB-C port.

Inteligentné režimy, s ktorými si užijete prvotriedne vapovanie. Výkon možno nastaviť v rozsahu 5W-80W, aktivovať môžete tiež pohodlný režim Smart, ktorý výkon podľa použitej žhaviacej hlavy nastaví za vás. Dostupný je tiež Pulse režim, poskytujúci výraznejší pocit v krku pri potiahnutí, alebo napríklad F(t) režim, zaisťujúci optimálnym žhavením vycibrenejšie podanie chuti po celú dobu vapovania. Nechýba ani klasika v podobe BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie. režimu a pre skúsenejších užívateľov Vaporesso Target 80 ponúka i režim nastavenia vlastnej krivky žhavenia.

Samotný mód si poradí s väčšinou dostupných tankov, v sade však nájdete špeciálny pod s 510 základňou. Pod v základni jednoducho drží pomocou magnetov, takže nie je potrebné nič skrutkovať a v prípade výmeny žhaviacej hlavy pod ľahko zo základne vytiahnete. Pre naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť s náustkom. Balenie obsahuje hneď dve žhaviace hlavy s nízkym odporom. Obe majú mesh špirálku, poskytujú okamžité a rovnomerné žhavenie a skvelé podanie chuti. Určené sú pre priame poťahovanie do pľúc.

Obsah balenia a parametre

1x Target 80 mód
1x GTX Pod tank 26 5ml
1x GTX žhaviaca hlava 0,2Ω MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. (45W-60W)
1x GTX žhaviaca hlava 0,3Ω MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. (32W-45W)
1x USB-C kábel

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 130,9mm x 38,3mm x 30,8mme
Objem: 5ml
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Podporované režimy: VW/VV/Pulse/F(t)/DIYZ ang. do it yourself - teda ´urob si sám´. Pojem používaný pri motaní vlastných špirálok alebo pri vlastnom miešaní e-liquidov./BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie.
Podporovaný odpor:
Batéria: 3000mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V/2A)
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Mód

Konštrukcia odolná proti pádom a vnútri integrovaná batéria s kapacitou 3000mAh, schopná dodať výkon až 80W. Zostávajúca kapacita je zobrazená na prehľadnom displeji, na nabíjanie potom slúži rýchly USB-C port.

Mód

Ovládanie

Displej zobrazuje všetky podstatné informácie a slúži na výber dostupných režimov a ich nastavenie. Na výber máte či už klasický výkon alebo BypassRežim priameho výstupného napätia. Nie je potrebné nastavovať. Použité napätie je odvodené od zostávajúceho napätia batérie., tiež šikovný Smart, Pulse, alebo na chuť zameraný F(t) režim.

Ovládanie

Pod tank

Na rozdiel od bežných podov, Target 80 je kompatibilný s bežnými 510 tankmi. V balení pribalený pod je vybavený 510 základňou a i ten je teda bez problémov kompatibilný s inými módmi. Pod v základni drží pomocou magnetov a v prípade výmeny hlavy ho stačí zo základne vysunúť. Pre plnenie stačí odskrutkovať hornú časť s náustkom.

Pod tank

Žhaviace hlavy

V balení nájdete dve mesh žhaviace hlavy s nízkymi odpormi pre priame poťahovanie do pľúc. Do pod tanku ich stačí zasunúť.

Žhaviace hlavy
Parametre
VýrobcaVaporesso
Záruka24 mesiacov
FarbaČervená, Čierna, Modrá, Šedá, Zelená
Objem tanku5 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer31 mm
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaDL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).