VGOD

VGOD Elite RDTA

  • Doprava zadarmo
  • Akčná ponuka
4.3 na základe 7 hodnotenia

Prichádza ďalšie RDTA. Toto však nie je ledajaký atomizér, ale prvotriedny kúsok od VGOD. Celý popis

Medená
Medená
Skladom na centrále
44,24 €
Zlatá
Zlatá
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Trnava
44,24 €
+získate 44 bodov Viac informácií

Prichádza ďalšie RDTA. Toto však nie je ledajaký atomizér, ale prvotriedny kúsok od VGOD. Príjemný matný povrch ukrýva kvalitnú nerezovú konštrukciu s novospracovanou základňou, praktickým plnením a upraveným prívodom vzduchu. Nielen že Elite RDTA podáva skvelé výkony, ale tiež je radosť ho používať. Ľahko si nainštalujete špirálky i vatu a plnenie je absolútne jednoduché.


Velocity základňu nahradili iba dva póly s kontaktmi, pre ktoré ani nebudete potrebovať žiadny nástroj, možno ich totiž jednoducho odskrutkovať prstami. Pohodlne tak do základne nainštalujete dve žhaviace špirálky. K tým je privádzaný vzduch spodnými otvormi. Na rozdiel od predchádzajúcej verzie sa v Elite RDTA nachádza len jeden veľký otvor pod každou špirálkou. Vylepšený je tiež systém plnenia. Uprostred základne vystupuje otvor pre horné plnenie. Tank s objemom 4ml tak veľmi ľahko naplníte.

Nejedná sa o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x VGOD Elite RDTA
1x náhradné sklenené telo
1x náhradné tesniace O-krúžky
1x nástroj

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 46mm x 24mm
Objem: 4ml
Špirálky: Dve
Závit: 510 a pozlátený kontakt
Náustok: Vlastný

Obsah balenia a parametre

Elite RDTA

Atomizér sa nezmenil len dizajnom. Zatiaľ čo kvalitné materiály zostávajú rovnaké, vnútri vás čaká jednoduchá základňa, priamy spodný prívod vzduchu a praktické horné plnenie.

Elite RDTA
Parametre
VýrobcaVGOD
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra24 mm
Objem tanku4 ml *
FarbaMedená, Zlatá
Počet špirálokDualcoil
Typ airflowBoční
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem