VOOPOO

VOOPOO Argus 40W Pod sada

  • Novinka
5 na základe 1 hodnotenia

Privítajte svojho nového spoločníka na cesty. Tento pod mód s kovovou konštrukciou a koženými prvkami alebo uhlíkovými vláknami je vybavený sponou, vďaka ktorej si ho ľahko pripnete napríklad na batoh. Celý popis

Carbon Fiber & Black
Carbon Fiber & Black
Skladom na centrále
33,50 €
Denim & Silver
Denim & Silver
Skladom na centrále
33,50 €
Litchi Leather & Blue
Litchi Leather & Blue
Skladom na centrále
33,50 €
Litchi Leather & Red
Litchi Leather & Red
Skladom na centrále
33,50 €
Vintage Grey & Silver
Vintage Grey & Silver
Skladom na centrále
33,50 €
+získate 33 bodov Viac informácií

Privítajte svojho nového spoločníka na cesty. Tento pod mód s kovovou konštrukciou a koženými prvkami alebo uhlíkovými vláknami je vybavený sponou, vďaka ktorej si ho ľahko pripnete napríklad na batoh. Je veľmi ľahký, takže ho na sebe ani necítite. Batériu s kapacitou 1500mAh má integrovanú a na jej nabíjanie slúži USB-C port, schovaný za silikónovou krytkou. Prívod vzduchu je nastaviteľný pomocou páčky na boku módu. Ľahko tak ovplyvníte množstvo vzduchu a voľnosť potiahnutia.

Ako každý správny pod mód je i Argus vybavený jednoduchým, ale dostatočne prehľadným displejom, ktorý vám ukáže všetko podstatné, čo potrebujete počas vapovania vedieť. Uvidíte teda nastavený výkon, nameraný odpor, počet potiahnutí a v neposlednom rade tiež zostávajúcu kapacitu batérie. Inteligentný GENE.AI čip automaticky nastaví vhodný výkon, avšak zároveň vám umožní výkon si upraviť v rozsahu 5W-40W. Nechýba ani séria ochrán pre bezpečné vapovanie v podobe ochrany proti skratu, podbitiu, prebitiu, nadprúdu alebo prehriatiu.

Argus pod mód je kompatibilný so širokou ponukou žhaviacich hláv zo série PnP. V balení dostanete hneď dve, jednu pre priame poťahovanie do pľúc, s výkonom 32W-40W a odporom 0,3Ω, druhú pre poťahovanie ústa-pľúca s vyšším odporom 1,2Ω a výkonom 10W-15W. VOOPOO Argus pod mód využíva pody, do ktorých sa vkladajú žhaviace hlavy a plnia sa e-liquidom. Dostupné sú dva plastové pody, jeden s objemom 4,5ml pre hlavu 0,3Ω a druhý s objemom 2ml pre hlavu 1,2Ω. Oba ľahko naplníte spodkom po otvorení silikónovej krytky.

Obsah balenia a parametre

1x Argus mód
1x PnP pod tank 4,5ml
1x PnP MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. tank 2ml
1x žhaviaca hlava PnP-VM1 0,3Ω (32W-40W)
1x žhaviaca hlava PnP-TR1 1,2Ω (10W-15W)
1x USB-C kábel

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 108mm x 33mm x 30mm
Objem: 2ml / 4,5ml
Nastaviteľný výkon: 5W-40W
Výstupné napätie: 3,2V-4,2V
Podporované režimy: VW/Smart
Podporovaný odpor: 0,3Ω-3Ω
Batéria: 1500mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V/1A)

Obsah balenia a parametre

Batéria

Integrovaná batéria s kapacitou 1500mAh zvládne dodať výkon až 40W a na jej nabíjanie je pripravený moderný USB-C port.

Batéria

Ovládanie

Jednoduché ovládanie zvládne i úplný začiatočník. Výkon si hravo nastavíte regulačnými tlačítkami, prípadne to môžete nechať na Argus móde a jeho Smart režime, ktorý výkon nastaví za vás.

Ovládanie

Pody

Dva pody pre dve rôzne žhaviace hlavy. S hlavou pre priame poťahovanie do pľúc 0,3Ω využijete PnP pod. Pro poťahovanie ústa-pľúca a hlavu 1,2Ω je pripravený PnP MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. pod. Pod do Argus módu jednoducho zasuniete.

Pody

Žhaviace hlavy

Balenie obsahuje dve žhaviace hlavy pre dva rôzne spôsoby poťahovania. Či teda preferujete priame potiahnutia do pľúc alebo radšej poťahujete ústa-pľúca, VOOPOO Argus je na to pripravený. Výmena hláv v podoch je ľahká, nie je potrebné nič skrutkovať, starú skrátka vytiahnete a novú do podu zasuniete.

Žhaviace hlavy
Parametre
VýrobcaVOOPOO
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna, Strieborná, Modrá, Červená
Kapacita batérie1500 mAH
Objem tanku4.5 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL, DL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.