ZAP! Juice

Zap! Juice The Aisu Tokyo Series Ice Cola (Chladivá kola) 20mg - Nikotínové vrecká

  • Novinka

Biele nikotínové vrecká bez tabaku Zap! Juice zo série The Aisu Tokyo Series, pre rýchle a diskrétne použitie. Príjemne vychladený osviežujúci sladký drink s nádychom karamelu. Celý popis

20mg
20mg
Skladom onlineSkladom na 8 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  • Žilina
5,40 €
+získate 5 bodov Viac informácií

Biele nikotínové vrecká bez tabaku Zap! Juice zo série The Aisu Tokyo Series, pre rýchle a diskrétne použitie.

Príjemne vychladený osviežujúci sladký drink s nádychom karamelu.

Britskú značku ZAP! Juice poznáme ako výrobcu vynikajúcich príchutí pre namiešanie vlastných náplní. Okrem toho však táto partia profesionálov z Manchestru vie tiež kvalitné nikotínové vrecká, ktoré sú skvelou alternatívou fajčenia a klasických tabakových cigariet. Bez dymu a zápachu si doprajete nikotín a výraznú príchuť, či už príjemne chladivú, či ovocnú.

Nikotínové vrecká sú modernou a diskrétnou alternatívou k fajčeniu, vďaka ktorej si ľahko užijete nikotín v jeho čistej podobe bez nepríjemného zápachu tabakových cigariet. Nikotínové vrecká obsahujú len samotný nikotín, príchuť, vodu, sladidlá, zvlhčovadlá a vlákna, držiace všetko pohromade. Nikotínové vrecká ponúkajú jedinečný spôsob, ako si dopriať nikotín kedykoľvek a kdekoľvek, aj tam, kde sa nesmie fajčiť.

Vrecko stačí jednoducho vložiť pod hornú peru, odkial sa nikotín vstrebáva. Po niekoľkých minútach začnete pociťovať jeho účinky.

Obsah balenia:
20x Zap! Juice The Aisu Tokyo Series nikotínové vrecko

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Parametre:
Hmotnosť vrecka: 0,45g
Obsah nikotínu: 20mg/g, 9mg/vrecko
Rozmer: Slim

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
0,0
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(0 %)
Hodnotilo 0 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaZAP! Juice
Záruka24 mesiacov
Intenzita nikotínu20 mg
Typ príchuteNápojové
IngrediencieCola, Karamel
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).