1
60
Ostatné filtre

Aspire

Zobraziť všetky značky
Aspire, ako jeden z veľkých výrobcov elektronických cigariet už od roku 2013 inovuje nielen samotné zariadenia, ale i spôsob vapovania. Inovátori od Aspire ako prví predstavili BVC hlavy, teda hlavy s vertikálnou špirálkou. Po prvýkrát ich obsahoval legendárny tank Nautilus a jeho mini verzia. Oba sú doteraz veľmi populárne, tak, ako kedysi BDC a BVC clearomizéry pre klasické eGo batérie.

Aj keď sa Aspire orientoval skôr na poťahovanie spôsobom ústa-pľúca, čiže MTL, ako prvý priniesol nízkoodporový tank na továrenské žhaviace hlavy. Atlantis bol skutočne na svoju dobu revolučný, takže už onedlho ostatní výrobcovia prichádzali so svojimi vlastnými nízkoodporovými tankmi pre priame poťahovanie do pľúc (Direct Lung - DL). Dnes sú tieto tanky štandardné a za zrod tohto trendu vďačíme práve Aspire.

Dnes Aspire buduje na pevných a dlhodobo stavaných základoch a na tradíciu MTL tankov naviazal Nautilus X a Nautilus 2. Skvelé sady PockeX a Breeze sú určené pre začiatočníkov a pre pokročilých je tu nový rad nízkoodporových tankov Athos, či už samostatne, alebo v sade spolu s výkonným módom Speeder.
Nájdené produktov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.