2
82
Ostatné filtre

IJOY

Zobraziť všetky značky
Značka IJOY priniesla za dobu svojej existencie radosť mnohým užívateľom elektronických cigariet. Vaperi spomedzi ich produktov oceňujú Limitless, RDTA, EXO a Captain a práve kategória RDTA IJOY preslávila a dostala do povedomia mnohých ľudí. Kvalitné atomizéry COMBO a Classic produkujú veľké množstvo pary a skvelej chuti a sú medzi najžiadanejšími na trhu.

V poslednej dobe zaujal IJOY svojím výkonným a cenovo dostupným módom pod názvom Captain PD270. Ten je v ponuke samostatne i v sade s nízkoodporovým tankom Captain S, a rovno s dvomi batériami typu 20700. Nový typ batérií 20700 ponúka vyšší vybíjací prúd a väčšiu kapacitu a práve nimi si IJOY razí cestu na trhu s e-cigaretami. V rámci portfólia IJOY okrem sady Captain PD270 za zmienku stojí i nový GENIE PD270.

Ak hľadáte vhodné RDTA, RDA alebo RTA pre svoje vlastnoručne namotané špirálky, či vyberáte nízkoodporový tank pre priame poťahovanie do pľúc, IJOY vám ponúka vynikajúce atomizéry a sady. Sú inovatívne, kvalitne spracované a tiež svojou funkčnosťou patria medzi to najlepšie v súčasnom svete elektronických cigariet.
Nájdené produktov
Vianoce 2019
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem