-
Ostatné filtre

IJOY

Zobraziť všetky značky
Značka IJOY priniesla za dobu svojej existencie radosť mnohým užívateľom elektronických cigariet. Vaperi spomedzi ich produktov oceňujú Limitless, RDTA, EXO a Captain a práve kategória RDTA IJOY preslávila a dostala do povedomia mnohých ľudí. Kvalitné atomizéry COMBO a Classic produkujú veľké množstvo pary a skvelej chuti a sú medzi najžiadanejšími na trhu.

V poslednej dobe zaujal IJOY svojím výkonným a cenovo dostupným módom pod názvom Captain PD270. Ten je v ponuke samostatne i v sade s nízkoodporovým tankom Captain S, a rovno s dvomi batériami typu 20700. Nový typ batérií 20700 ponúka vyšší vybíjací prúd a väčšiu kapacitu a práve nimi si IJOY razí cestu na trhu s e-cigaretami. V rámci portfólia IJOY okrem sady Captain PD270 za zmienku stojí i nový GENIE PD270.

Ak hľadáte vhodné RDTA, RDA alebo RTA pre svoje vlastnoručne namotané špirálky, či vyberáte nízkoodporový tank pre priame poťahovanie do pľúc, IJOY vám ponúka vynikajúce atomizéry a sady. Sú inovatívne, kvalitne spracované a tiež svojou funkčnosťou patria medzi to najlepšie v súčasnom svete elektronických cigariet.
Nájdené produktov
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).