-
Ostatné filtre

Kanger

Zobraziť všetky značky
Kangertech je stálicou medzi výrobcami elektronických cigariet. Nielen že sa podieľal na rozvoji súčasného vapovania, ale sám priniesol rad revolučných zariadení. Jeho legendárne batérie a clearomizéry Evod si obľúbili mnohí užívatelia e-cigariet a pomohli im prestať s fajčením. Najvýznamnejším prínosom Kangertechu sa ale zdá byť jeden z prvých nízkoodporových tankov na továrenské žhaviace hlavy, Subtank Mini. Kedysi ho musel mať každý a v sade Subox Mini išlo o najlepšiu možnú kombináciu, a to predovšetkým vďaka výborným OCC žhaviacim hlavám.

Žhaviace hlavy OCC neskôr nahradili upravené SSOCC hlavy, ktoré sa v rôznych e-cigaretách Kangertech využívajú doteraz. Výrobca však ide novou cestou a svoju novú sériu pomenoval AKD - Advanced Kangertech Design. K-PIN a K-PIN Mini, modely pre začiatočníkov, dopĺňajú výkonné zariadenia, módy s integrovanou batériou s vysokou kapacitou - na poriadne vapovanie priamo do pľúc sú určené sady IKEN a Spider. Pollex mód má zas veľký dotykový displej a zaujal svoje miesto medzi najpokrokovejšími a najmodernejšími zariadeniami.
Nájdené produktov
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).