Informácie o mimoriadnych opatreniach v predajniach a pri doručení tovaru domov
24.03.2020

Informácie o mimoriadnych opatreniach v predajniach a pri doručení tovaru domov

Vzhľadom na súčasnú mimoriadnu situáciu Vám prinášame úplné informácie o našich pobočkách, ich otváracej dobe a prepravcoch, ktorí Vám budú doručovať objednaný tovar.

Našou veľkou prioritou je rýchle a spoľahlivé doručenie. Pri objednávkach GLS, urobených do cca 15:30 v pracovné dni, odosielame v ten istý deň (pokiaľ je tovar skladom online) a nasledujúci deň by mal prepravca tovar doručiť. Ospravedlňte prosím prípadné omeškanie na strane dopravcu, napr. v trvaní jedného pracovného dňa, z dôvodu veľkého vyťaženia a obmedzených kapacít. My Vám môžeme aspoň zaistiť, že tovar bude prepravcovi odovzdaný skutočne včas, robíme pre to maximum.

Osobný odber v predajni/výdajnom mieste: cena 0 €

  • Doba doručenia: Nasledujúci deň

GLS kuriér: cena 2,50 €

  • Doba doručenia: Nasledujúci deň
  • Pri kontakte s kuriérom majte zakrytý nos a ústa (rúškom, respirátorom, šatkou, šálom a pod.)

Predajne Vaprio

  • Otváraciu dobu predajní nájdete tu

Pri návšteve predajne je potrebné mať rúško alebo inak prikryté ústa a nos. Ak nemáte rúško alebo inak adekvátne prekryté ústa a nos, do predajne Vás, bohužiaľ, nepustíme. Prosíme seniorov, aby využili vyhradený čas na nákup v našich predajniach, a to do 11:00 hod. v pracovné dni. Ďalej je dôležité dodržať usmernenie, ktoré platí v každej našej predajni. Ďakujeme! Viac letáčik:

Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.