Informácie o mimoriadnych opatreniach v predajniach a pri doručení tovaru domov
24.03.2020

Informácie o mimoriadnych opatreniach v predajniach a pri doručení tovaru domov

Vzhľadom na súčasnú mimoriadnu situáciu Vám prinášame úplné informácie o našich pobočkách, ich otváracej dobe a prepravcoch, ktorí Vám budú doručovať objednaný tovar.

Našou veľkou prioritou je rýchle a spoľahlivé doručenie. Pri objednávkach GLS, urobených do cca 15:30 v pracovné dni, odosielame v ten istý deň (pokiaľ je tovar skladom online) a nasledujúci deň by mal prepravca tovar doručiť. Ospravedlňte prosím prípadné omeškanie na strane dopravcu, napr. v trvaní jedného pracovného dňa, z dôvodu veľkého vyťaženia a obmedzených kapacít. My Vám môžeme aspoň zaistiť, že tovar bude prepravcovi odovzdaný skutočne včas, robíme pre to maximum.

Osobný odber v predajni/výdajnom mieste: cena 0 €

  • Doba doručenia: Nasledujúci deň
  • Osobný odber je možné prevziať od 10:00 – 18:00

GLS kuriér: cena 2,50 €

  • Doba doručenia: Nasledujúci deň
  • Pri kontakte s kuriérom majte zakrytý nos a ústa (rúškom, respirátorom, šatkou, šálom a pod.)
  • Tovar plaťte vopred. Ak už zásielku na dobierku očakávate, využívajte v čo najväčšej miere platbu kartou

Predajne Vaprio

  • Otváraciu dobu predajní nájdete tu

Pri návšteve predajne je potrebné mať rúško alebo inak prikryté ústa a nos. Ak nemáte rúško alebo inak adekvátne prekryté ústa a nos, do predajne Vás, bohužiaľ, nepustíme. Dalej je doležité dodržat usmernenie, ktoré platí na každej našej predajni. Viac letáčik.

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem