Luxusný vaping - druhá časť

Luxusný vaping - druhá časť

Bohatá výbava, luxusný dizajn a špičkové materiály. Víta vás vapovacia smotánka, ktorá na cenu nehľadí.

SXmini G Class - Limitovaná edícia

SXmini prichádza s limitovanou edíciou svojho prvotriedneho módu G Class. Telo je fotochemickým leptaním pozlátené 24-karátovým zlatom a vďaka tomu edícia G Class dostáva úplne iný nádych. Prepychový dizajn je samozrejme doplnený špičkovou elektronikou. Ukrýva v sebe jeden z najpresnejších čipov v špeciálnej verzii YiHi SX550J-L. Ten sa pýši skutočne komplexným ovládaním, ktoré umožňuje nastavenie i tej najmenšej drobnosti, a to vrátane fontu, pozadia a jasu displeja. K dispozícii je vám tiež päť individuálnych konfigurácií, ktoré je možné nezávisle na sebe nastaviť - napríklad pre rôzne atomizéry.

SXmini G Class - Limitovaná edícia

Skladom na centrále

Lost Vape Paranormal DNA 166 - Gun Metal Frame

Zatiaľ čo DNA čip od Evolv je zárukou tej najlepšej elektroniky v módoch, logo Lost Vape zaručuje prvotriednu konštrukciu, len z tých najlepších materiálov. A vzhľadom na to, že verzia DNA166 patrí medzi najžiadanejšie, niet sa čomu diviť, že si pre nás Lost Vape pripravil mnoho variácií, ktoré kombinujú kožu, drevo, ale i uhlíkové vlákna. To všetko v odolnej konštrukcii zo zinkovej zliatiny, s nerezovým závitom a kontaktom z poniklovanej mosadze. Vnútri sa potom nachádza výkonný čip DNA166, ktorý dopĺňa krásne a kvalitne spracovaný mód o inteligentné funkcie.

  • 4 varianty

Lost Vape Paranormal DNA 166 - Gun Metal Frame

Skladom na centrále

VGOD PRO 200 TC sada

Kvalitná VGOD konštrukcia s pogumovanými panelmi je spracovaná v pohodlnom tvare, ktorý sa dobre drží a je príjemný do ruky, či už ste pravák alebo ľavák. VGOD sa nevyhral iba s konštrukciou a dizajnom, ale tiež s elektronikou. Čaká vás klasika s výkonom až 200W, teplotnými režimami pre niklové, titánové a nerezové (SS316 a SS304) žhaviace špirálky. Špecialitou sú však MECH a PRO režimy. Čaká vás teda silné žhavenie, podobne ako pri mechanike s čerstvo nabitou batériou, i režim PRO, s ktorým si presne nastavíte individuálnu krivku žhavenia.

VGOD PRO 200 TC sada

Skladom online

Kayfun v5 - SvoëMesto

Kultový atomizér, navrhnutý v Rusku, vyrobený v Nemecku, je k dostaniu v svojej už piatej verzii. S priemerom 22mm sa Kayfun v5 môže pochváliť vysokokvalitnými materiálmi - telom z 316L nerezovej ocele a kremíkovým sklom. Okrem toho je možné s Kayfun v5 použiť tiež kovové telo z nerezovej ocele. Priestorná základňa vám dovolí použiť i širokú špirálku s priemerom 3mm. Ovládanie prívodu vzduchu je skryté a dostanete sa k nemu vysunutím základne. K dispozícii sú vám štyri rôzne nastavenia. Kayfun je to najlepšie medzi atomizérmi.

Kayfun v5 - SvoëMesto

Skladom na centrále

Vapor Giant M5

To najlepšie vapovanie ústa-pľúca s luxusnými rakúskymi atomizérmi Vapor Giant. RTA M5 bol na tento účel priamo navrhnutý. Prívod vzduchu je tvorený malými otvormi s rôznymi priemermi, s ktorými dosiahnete dokonale utiahnuté potiahnutie, také potrebné pre uspokojivé poťahovanie. Pre perfektný pôžitok z vapovania je navrhnutá i základňa, ktorá je umiestnená v malej komore, čo vedie k perfektnej kumulácii pary a intenzívnemu podaniu chuti. Vo Vapor Giant mysleli na všetko.

Vapor Giant M5

Skladom online
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem