Najmenšie pod systémy

Najmenšie pod systémy

Výber tých najmenších a najjednoduchších elektronických cigariet.

Sú to miniatúrne a často veľmi originálne elektronické cigarety, ktoré schováte do dlane, ľahko sa schovajú i vo vrecku a rozhodne vám nebudú prekážať. Uspokoja príležitostných fajčiarov, ale vhodné sú i ako záloha pre rôzne príležitosti. S týmito pod systémami nebudete mať žiadnu starosť a ani nezaberú veľa miesta.

ePiston POD systém

Jednoduchosť, praktickosť, to je sila a hlavná prednosť elektronickej cigarety ePiston. V príjemne tvarovanom, oválnom tele sa ukrýva dostatočne silná integrovaná batéria, vybavená praktickým micro USB portom pre rýchle nabíjanie. ePiston nie je potrebné nijako komplikovane pripravovať, stačí naplniť pod, nabiť batériu a môžete vapovať. Všetko podstatné sa ukrýva v malom plastovom pode, ktorý slúži ako nádržka so žhaviacou hlavou a zároveň ako náustok. ePiston je ideálny či už pre klasické náplne, či pre nikotínové soli. Spolu s ním si užijete skvelú chuť, dostatok pary i príjemné potiahnutie ústa-pľúca, podobné klasickým cigaretám.

  • 5 variant

ePiston POD systém

Skladom online

Uwell Amulet POD hodinky

Sú to hodinky, ale zároveň i elektronická cigareta. Uwell predstavuje prvú elektronickú cigaretu v tvare hodiniek, ktorá ukazuje čas, dátum a dá sa z nej tiež vapovať. Uwell Amulet pod systém má krásny, jednoduchý dizajn, na prvý pohľad iba ťažko rozoznateľný od bežných smart hodiniek. Jednoduchý displej ukazuje okrem dátumu a času tiež zostávajúcu kapacitu batérie a odpor špirálky. Samotnú Amulet e-cigaretu možno ľahko vysunúť z remienka pomocou tlačítka, počas potiahnutia už žiadne tlačítko držať nemusíte.

Uwell Amulet POD hodinky

Skladom online

Joyetech eRoll Mac PCC Advanced Sada

V sade s praktickým nabíjacím puzdrom, ale tiež samotná, sa hlási nesmierne populárna, spoľahlivá a predovšetkým štýlová elektronická cigareta Joyetech eRoll. Puzdro poskytuje parádnu kapacitu 2000mAh, s ktorou si pohodlne vystačíte po celý deň na jedno nabitie. Samotná elektronická cigareta eRoll Mac vsádza na miniatúrne rozmery a svojou veľkosťou pripomína klasickú tabakovú cigaretu. Jej ovládanie je absolútne jednoduché, nepotrebujete stláčať žiadne tlačítko, stačí si len potiahnuť z náustku a automaticky sa začne tvoriť para. 

  • 3 varianty

Joyetech eRoll Mac PCC Advanced Sada

Skladom online

Suorin iShare Single - štartovacia sada 130mAh

Suorin iShare Single sada ponúka miniatúrnu elektronickú cigaretu pre slabých a príležitostných fajčiarov. Tú si môžete vychutnať samotnú, či vrátane dobíjacej stanice pre ešte dlhšie vapovanie. Ľahkú iShare Single e-cigaretu naviac môžete mať neustále pri sebe, jej rozmery priam nabádajú na nosenie vo vrecku, kde nebude vôbec prekážať - kedykoľvek si teda môžete potiahnuť. Ľahké používanie dopĺňa ľahké plnenie, pod stačí z batérie vytiahnuť, otvoriť silikónovú krytku a naplniť okolo prostrednej trubičky.

  • 2 varianty

Suorin iShare Single - štartovacia sada 130mAh

Skladom online

JUSTFOG MINIFIT štartovacia sada

Miniatúrna e-cigareta JUSTFOG MINIFIT je veľmi kompaktná a bez problémov ju uložíte, kamkoľvek budete chcieť. Integrovaná batéria s kapacitou 370mAh bude stačiť slabším fajčiarom, prípadne sa MINIFIT osvedčí i ako záložné zariadenie. Odpor špirálky je priam ideálny pre poťahovanie ústa-pľúca a zaistí utiahnutejšie potiahnutie, viac podobné klasickým cigaretám. Nabíjanie integrovanej batérie je ľahké a rýchle, pomocou micro USB portu. Ako indikácia zostávajúcej kapacity slúžia tri LED diódy.

  • 3 varianty

JUSTFOG MINIFIT štartovacia sada

Skladom online

XOMO Mimi 2018 sada 1200mAh

S netradičnými farbami a miniatúrnymi rozmermi prichádza z dielní XOMO elektronická cigareta Mimi 2018. Ľahká, skladná, krásne padnúca do ruky, Mimi 2018 je rozhodne výrazným módnym doplnkom. Prekvapujúco silná batéria s kapacitou 1200mAh nepotrebuje k svojej akcii tlačítko, stačí si potiahnuť z náustku a Mimi 2018 začne odparovať e-liquid. Je extrémne jednoduchá na používanie, stačí nabiť, naplniť a vapovať.

  • 3 varianty

XOMO Mimi 2018 sada 1200mAh

Skladom online
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem