Najmenšie pod systémy

Najmenšie pod systémy

Výber tých najmenších a najjednoduchších elektronických cigariet.

Sú to miniatúrne a často veľmi originálne elektronické cigarety, ktoré schováte do dlane, ľahko sa schovajú i vo vrecku a rozhodne vám nebudú prekážať. Uspokoja príležitostných fajčiarov, ale vhodné sú i ako záloha pre rôzne príležitosti. S týmito pod systémami nebudete mať žiadnu starosť a ani nezaberú veľa miesta.

ePiston POD systém

Jednoduchosť, praktickosť, to je sila a hlavná prednosť elektronickej cigarety ePiston. V príjemne tvarovanom, oválnom tele sa ukrýva dostatočne silná integrovaná batéria, vybavená praktickým micro USB portom pre rýchle nabíjanie. ePiston nie je potrebné nijako komplikovane pripravovať, stačí naplniť pod, nabiť batériu a môžete vapovať. Všetko podstatné sa ukrýva v malom plastovom pode, ktorý slúži ako nádržka so žhaviacou hlavou a zároveň ako náustok. ePiston je ideálny či už pre klasické náplne, či pre nikotínové soli. Spolu s ním si užijete skvelú chuť, dostatok pary i príjemné potiahnutie ústa-pľúca, podobné klasickým cigaretám.

  • 5 variant

ePiston POD systém

Skladom online

Uwell Amulet POD hodinky

Sú to hodinky, ale zároveň i elektronická cigareta. Uwell predstavuje prvú elektronickú cigaretu v tvare hodiniek, ktorá ukazuje čas, dátum a dá sa z nej tiež vapovať. Uwell Amulet pod systém má krásny, jednoduchý dizajn, na prvý pohľad iba ťažko rozoznateľný od bežných smart hodiniek. Jednoduchý displej ukazuje okrem dátumu a času tiež zostávajúcu kapacitu batérie a odpor špirálky. Samotnú Amulet e-cigaretu možno ľahko vysunúť z remienka pomocou tlačítka, počas potiahnutia už žiadne tlačítko držať nemusíte.

Uwell Amulet POD hodinky

Skladom online

Joyetech eRoll Mac PCC Advanced Sada

V sade s praktickým nabíjacím puzdrom, ale tiež samotná, sa hlási nesmierne populárna, spoľahlivá a predovšetkým štýlová elektronická cigareta Joyetech eRoll. Puzdro poskytuje parádnu kapacitu 2000mAh, s ktorou si pohodlne vystačíte po celý deň na jedno nabitie. Samotná elektronická cigareta eRoll Mac vsádza na miniatúrne rozmery a svojou veľkosťou pripomína klasickú tabakovú cigaretu. Jej ovládanie je absolútne jednoduché, nepotrebujete stláčať žiadne tlačítko, stačí si len potiahnuť z náustku a automaticky sa začne tvoriť para. 

  • 3 varianty

Joyetech eRoll Mac PCC Advanced Sada

Skladom online

Suorin iShare Single - štartovacia sada 130mAh

Suorin iShare Single sada ponúka miniatúrnu elektronickú cigaretu pre slabých a príležitostných fajčiarov. Tú si môžete vychutnať samotnú, či vrátane dobíjacej stanice pre ešte dlhšie vapovanie. Ľahkú iShare Single e-cigaretu naviac môžete mať neustále pri sebe, jej rozmery priam nabádajú na nosenie vo vrecku, kde nebude vôbec prekážať - kedykoľvek si teda môžete potiahnuť. Ľahké používanie dopĺňa ľahké plnenie, pod stačí z batérie vytiahnuť, otvoriť silikónovú krytku a naplniť okolo prostrednej trubičky.

  • 2 varianty

Suorin iShare Single - štartovacia sada 130mAh

Skladom online

JUSTFOG MINIFIT štartovacia sada

Miniatúrna e-cigareta JUSTFOG MINIFIT je veľmi kompaktná a bez problémov ju uložíte, kamkoľvek budete chcieť. Integrovaná batéria s kapacitou 370mAh bude stačiť slabším fajčiarom, prípadne sa MINIFIT osvedčí i ako záložné zariadenie. Odpor špirálky je priam ideálny pre poťahovanie ústa-pľúca a zaistí utiahnutejšie potiahnutie, viac podobné klasickým cigaretám. Nabíjanie integrovanej batérie je ľahké a rýchle, pomocou micro USB portu. Ako indikácia zostávajúcej kapacity slúžia tri LED diódy.

  • 3 varianty

JUSTFOG MINIFIT štartovacia sada

Skladom online

XOMO Mimi 2018 sada 1200mAh

S netradičnými farbami a miniatúrnymi rozmermi prichádza z dielní XOMO elektronická cigareta Mimi 2018. Ľahká, skladná, krásne padnúca do ruky, Mimi 2018 je rozhodne výrazným módnym doplnkom. Prekvapujúco silná batéria s kapacitou 1200mAh nepotrebuje k svojej akcii tlačítko, stačí si potiahnuť z náustku a Mimi 2018 začne odparovať e-liquid. Je extrémne jednoduchá na používanie, stačí nabiť, naplniť a vapovať.

  • 3 varianty

XOMO Mimi 2018 sada 1200mAh

Skladom online
Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.