Ovládanie jediným dotykom

Ovládanie jediným dotykom

Nemajú regulačné tlačítka, zato prichádzajú s moderným spôsobom ovládania pomocou dotykového displeja. Rýchle a intuitívne nastavenie jediným dotykom.

Na ovládanie módov už nepotrebujete regulačné tlačítka, či poznať všemožné skratky, držať rôzne kombinácie tlačítok a zložito tak nastavovať režimy, s týmito módmi to ide ľahko. Pomôže vám s tým intuitívne dotykové ovládanie, s ktorého pomocou nebude žiadne nastavenie problémom.

Menšie čiernobiele, ale i veľké farebné, tieto módy ponúkajú dotykové displeje a moderný spôsob ovládania, s ktorým je ich ovládanie hračkou. Viac sa teda môžete tešiť zo samotného vapovania, než z neustáleho stláčania tlačítok.

Užite si pokročilé modely, ktoré posúvajú e-cigarety opäť o kúsok ďalej.

SMOK G-PRIV 2 s TFV8 X-Baby - kompletný set

Druhá verzia dotykového módu od SMOK lepšie sedí v ruke vďaka menším rozmerom a jednoduchšie tak zvládnete ovládanie nového 2-palcového IPS dotykového displeja. Ľahšie tak vyberiete požadovaný režim, či už ide o režim výkonu alebo teplotné režimy. A vzhľadom na to, že ide o sadu, tešiť sa môžete i na nízkoodporový TFV8 X-Baby tank pre priame poťahovanie do pľúc.

  • 2 varianty

SMOK G-PRIV 2 s TFV8 X-Baby - kompletný set

Skladom

SMOK Species 230W sada s TFV8 Baby V2

Ako z iného sveta, tak vyzerá nový SMOK mód s dotykovým displejom, na dve batérie, s vycentrovaným závitom a vylepšeným užívateľským rozhraním. S dvoma batériami typu 18650 (nie sú súčasťou balenia) dosiahnete vysoké výkony s maximom 230W. Kvalitný OLED dotykový displej využíva vylepšené intuitívne užívateľské rozhranie s jednoduchým menu systémom.

  • 8 variant

SMOK Species 230W sada s TFV8 Baby V2

Skladom

Kangertech Pollex 200W TC Dotykový Box Mód - 3500mAh

Nové modelové rady Kangertech sa nedržia v úzadí. Pollex je dizajnovo čistý a mobilný telefón pripomínajúci mód s veľkým 2,4-palcovým dotykovým displejom a integrovanou batériou s kapacitou 3500mAh. Čakajú na vás hneď tri užívateľské profily, ktoré cielia na začínajúcich, pokročilých a skúsených užívateľov.

Smoant Charon TS TC Box mód s dotykovým displejom - 218W

Mód zo série Charon sa pýši obrovským, skvele spracovaným 2,4-palcovým dotykovým displejom, kvalitnou konštrukciou, vysokým výkonom a mnohými nastaviteľnými režimami. K dispozícii je vám klasický režim výkonu, teplotné režimy, nastavenie teplotného koeficientu odporu pre ďalšie materiály a pre ešte príjemnejší pôžitok z vapovania Charon ponúka tiež nastaviteľné krivky žhavenia.

Tesla Touch 150W TC Box mód

Tesla Touch vie všetko, čo budete na vapovanie potrebovať. S režimom výkonu si doprajete až 150W, a môžete použiť i tanky so skutočne nízkymi odpormi. vyhovuje vám skôr teplotný režim? I to Tesla Touch vie. Len niekoľkými dotykmi nastavíte všetko, čo potrebujete. K dispozícii sú vám tiež úložné pozície pre rôzne nastavenia výkonu a teploty, medzi ktorými potom ľahko prepnete.

Tesla Touch 150W TC Box Mód

Skladom na centrále

Joyetech Ocular 80W Mód so zabudovanou batériou

Joyetech prichádza s jednoduchým, no najmä intuitívnym ovládaním. Vďaka TFT displeju vás teda delí len pár dotykov od požadovaného nastavenia. K tomu naviac môžete použiť Bluetooth technológiu a svoj smartfón. Ocular vie okrem vapovania tiež prehrávať mp3 súbory, je vybavený 3,5mm jackom pre pripojenie slúchadiel a 2GB pamäťou.

Joyetech Ocular C 150W

Ak nie ste priaznicami integrovaných batérií a Ocular sa vám zapáčil, nezúfajte, Joyetech ponúka variant pre vymeniteľné batérie, ktorý má tie isté funkcie. Vďaka veľkému dotykovému displeju si tak užijete jednoduché a najmä intuitívne ovládanie. Všetko máte prehľadne zobrazené na displeji a jediným dotykom môžete nastaviť presne to, čo potrebujete.

  • 3 varianty

Joyetech Ocular C 150W

Skladom na centrále

Joyetech ESPION Solo 21700 80W s ProCore Air + batéria

V rámci svojho desiateho výročia si pre nás Joyetech pripravil skutočne skvelú limitovanú edíciu. ESPION Solo, mód určený pre jednu batériu, a k nemu sa v sade pripája nízkoodporový tank ProCore Air. Nové užívateľské rozhranie v spojení so spoľahlivým dotykovým displejom zaisťuje intuitívne ovládanie a rýchle nastavenie dostupných režimov.

Sigelei T200 - box mód s dotykovým displejom

Tiež Sigelei sa chce pochváliť MODom s dotykovým displejom a predstavuje nám svoje nové zariadenie s označením T200. Typický BOX MOD ponúka jednoduchý dizajn s konštrukciou zo zinkovej zliatiny. Hlavným lákadlom a prvou vecou, ktorú si na T200 všimnete, je jeho veľký 2,4-palcový TFT dotykový displej. Vďaka nemu sa T200 veľmi ľahko, rýchlo a intuitívne ovláda. K dispozícii je vám menu s ikonami, za ktorými sa ukrývajú funkcie, ako sú voľba režimu, kontrola odporu, Bluetooth a ďalšie.

  • 4 varianty

Sigelei T200 - box mód s dotykovým displejom

Skladom

Asmodus

Dotykovými displejmi sa vyznačujú tiež Asmodus módy. Jednoduché a prehľadné usporiadanie v kombinácii s pohodlným ovládaním radí Asmodus medzi špičku. Collosal s 80W, pre dve batérie určený Minikin so 180W, Lustro 200W s pokročilým ovládaním gestami, výkonný EOS s krásnymi bočnými panelmi a najnovší Amighty, podporujúci batériu 20700/21700. Široká ponuka módov vám umožňuje vybrať si presne taký, ktorý bude vašim potrebám vyhovovať najviac.

  • 4 varianty

Asmodus Amighty 100W Box Mód

Skladom
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem