Ovládanie jediným dotykom

Ovládanie jediným dotykom

Nemajú regulačné tlačítka, zato prichádzajú s moderným spôsobom ovládania pomocou dotykového displeja. Rýchle a intuitívne nastavenie jediným dotykom.

Na ovládanie módov už nepotrebujete regulačné tlačítka, či poznať všemožné skratky, držať rôzne kombinácie tlačítok a zložito tak nastavovať režimy, s týmito módmi to ide ľahko. Pomôže vám s tým intuitívne dotykové ovládanie, s ktorého pomocou nebude žiadne nastavenie problémom.

Menšie čiernobiele, ale i veľké farebné, tieto módy ponúkajú dotykové displeje a moderný spôsob ovládania, s ktorým je ich ovládanie hračkou. Viac sa teda môžete tešiť zo samotného vapovania, než z neustáleho stláčania tlačítok.

Užite si pokročilé modely, ktoré posúvajú e-cigarety opäť o kúsok ďalej.

SMOK G-PRIV 2 s TFV8 X-Baby - kompletný set

Druhá verzia dotykového módu od SMOK lepšie sedí v ruke vďaka menším rozmerom a jednoduchšie tak zvládnete ovládanie nového 2-palcového IPS dotykového displeja. Ľahšie tak vyberiete požadovaný režim, či už ide o režim výkonu alebo teplotné režimy. A vzhľadom na to, že ide o sadu, tešiť sa môžete i na nízkoodporový TFV8 X-Baby tank pre priame poťahovanie do pľúc.

  • 3 varianty

SMOK G-PRIV 2 s TFV8 X-Baby - kompletný set

Skladom online

SMOK Species 230W sada s TFV8 Baby V2

Ako z iného sveta, tak vyzerá nový SMOK mód s dotykovým displejom, na dve batérie, s vycentrovaným závitom a vylepšeným užívateľským rozhraním. S dvoma batériami typu 18650 (nie sú súčasťou balenia) dosiahnete vysoké výkony s maximom 230W. Kvalitný OLED dotykový displej využíva vylepšené intuitívne užívateľské rozhranie s jednoduchým menu systémom.

  • 8 variant

SMOK Species 230W sada s TFV8 Baby V2

Skladom online

Kangertech Pollex 200W TC Dotykový Box Mód - 3500mAh

Nové modelové rady Kangertech sa nedržia v úzadí. Pollex je dizajnovo čistý a mobilný telefón pripomínajúci mód s veľkým 2,4-palcovým dotykovým displejom a integrovanou batériou s kapacitou 3500mAh. Čakajú na vás hneď tri užívateľské profily, ktoré cielia na začínajúcich, pokročilých a skúsených užívateľov.

  • 4 varianty

Kangertech Pollex 200W TC Dotykový Box Mód - 3500mAh

Skladom online

Smoant Charon TS TC Box mód s dotykovým displejom - 218W

Mód zo série Charon sa pýši obrovským, skvele spracovaným 2,4-palcovým dotykovým displejom, kvalitnou konštrukciou, vysokým výkonom a mnohými nastaviteľnými režimami. K dispozícii je vám klasický režim výkonu, teplotné režimy, nastavenie teplotného koeficientu odporu pre ďalšie materiály a pre ešte príjemnejší pôžitok z vapovania Charon ponúka tiež nastaviteľné krivky žhavenia.

Tesla Touch 150W TC Box mód

Tesla Touch vie všetko, čo budete na vapovanie potrebovať. S režimom výkonu si doprajete až 150W, a môžete použiť i tanky so skutočne nízkymi odpormi. vyhovuje vám skôr teplotný režim? I to Tesla Touch vie. Len niekoľkými dotykmi nastavíte všetko, čo potrebujete. K dispozícii sú vám tiež úložné pozície pre rôzne nastavenia výkonu a teploty, medzi ktorými potom ľahko prepnete.

Tesla Touch 150W TC Box Mód

Skladom na centrále

Joyetech Ocular 80W Mód so zabudovanou batériou

Joyetech prichádza s jednoduchým, no najmä intuitívnym ovládaním. Vďaka TFT displeju vás teda delí len pár dotykov od požadovaného nastavenia. K tomu naviac môžete použiť Bluetooth technológiu a svoj smartfón. Ocular vie okrem vapovania tiež prehrávať mp3 súbory, je vybavený 3,5mm jackom pre pripojenie slúchadiel a 2GB pamäťou.

  • 3 varianty

Joyetech Ocular 80W Mód so zabudovanou batériou

Skladom online

Joyetech Ocular C 150W

Ak nie ste priaznicami integrovaných batérií a Ocular sa vám zapáčil, nezúfajte, Joyetech ponúka variant pre vymeniteľné batérie, ktorý má tie isté funkcie. Vďaka veľkému dotykovému displeju si tak užijete jednoduché a najmä intuitívne ovládanie. Všetko máte prehľadne zobrazené na displeji a jediným dotykom môžete nastaviť presne to, čo potrebujete.

  • 2 varianty

Joyetech Ocular C 150W

Skladom na centrále

Joyetech ESPION Solo 21700 80W s ProCore Air + batéria

V rámci svojho desiateho výročia si pre nás Joyetech pripravil skutočne skvelú limitovanú edíciu. ESPION Solo, mód určený pre jednu batériu, a k nemu sa v sade pripája nízkoodporový tank ProCore Air. Nové užívateľské rozhranie v spojení so spoľahlivým dotykovým displejom zaisťuje intuitívne ovládanie a rýchle nastavenie dostupných režimov.

  • 3 varianty

Joyetech ESPION Solo 21700 80W s ProCore Air + batéria

Skladom online

Sigelei T200 - box mód s dotykovým displejom

Tiež Sigelei sa chce pochváliť MODom s dotykovým displejom a predstavuje nám svoje nové zariadenie s označením T200. Typický BOX MOD ponúka jednoduchý dizajn s konštrukciou zo zinkovej zliatiny. Hlavným lákadlom a prvou vecou, ktorú si na T200 všimnete, je jeho veľký 2,4-palcový TFT dotykový displej. Vďaka nemu sa T200 veľmi ľahko, rýchlo a intuitívne ovláda. K dispozícii je vám menu s ikonami, za ktorými sa ukrývajú funkcie, ako sú voľba režimu, kontrola odporu, Bluetooth a ďalšie.

  • 4 varianty

Sigelei T200 - box mód s dotykovým displejom

Skladom online

Asmodus

Dotykovými displejmi sa vyznačujú tiež Asmodus módy. Jednoduché a prehľadné usporiadanie v kombinácii s pohodlným ovládaním radí Asmodus medzi špičku. Collosal s 80W, pre dve batérie určený Minikin so 180W, Lustro 200W s pokročilým ovládaním gestami, výkonný EOS s krásnymi bočnými panelmi a najnovší Amighty, podporujúci batériu 20700/21700. Široká ponuka módov vám umožňuje vybrať si presne taký, ktorý bude vašim potrebám vyhovovať najviac.

  • 4 varianty

Asmodus Amighty 100W Box Mód

Skladom online
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem