Osviežujúce Shake and Vape príchute

Osviežujúce Shake and Vape príchute

Schlaďte sa v horúcich dňoch osviežujúcimi Shake and Vape príchuťami.

Teploty trhajú rekordy a my hľadáme všemožné spôsoby, ako sa osviežiť. Jedným z nich môže byť tiež príjemne chladivá náplň v elektronickej cigarete. A pretože sa chceme osviežiť čo najrýchlejšie, najlepšie bude namiešať si Shake and Vape. K príchuti totiž stačí priliať len bázu a prípadne nikotínový booster, všetko dôkladne pretrepať a môžete hneď vapovať.

CoolniSE - Shake and Vape

Horúčavy, sparná, trópy, to všetko už neodmysliteľne patrí k letu a každý rok hľadáme nové zbrane, ako s nepríjemnými teplotami zatočiť a ako sa osviežiť. Nová séria CoolniSE prináša tak žiadané ochladenie, v spojení s ovocnými a nápojovými mixami. Či už je to Citrusový ALPENVICHR, MOROŽENOJE, Jahodová KLENDRA, Ovocný SNĚHULÁK alebo , Nektárový BLIZARD táto cool séria vás ochladí.

CoolniSE - Jahodová KLENDRA

Skladom online

House of Horror - Joker - Shake and Vape

Bláznivá príchuť od skutočného šialenca. Výrazná čierna ríbezľa naplno útočí svojimi kyslastými tónmi. Tie si najviac užijete pri výdychu. Nádychu však vládne príjemné mrazenie, ktoré sa pomaly zažiera pod kožu a vy sa ho nebudete môcť nabažiť.

House of Horror - Joker - Shake and Vape

Skladom online

Loulou Line - Meredy - Shake and Vape

Žiada sa vám chladivé osvieženie? Meredy má pre vás vynikajúcu špecialitu. Kúsky šťavnatých jahôd, rozmixovaných s kockami ľadu, dopĺňajú tóny exotického ovocia v čele so sladkým ananásom. Lahodná kombinácia, ktorá sa neomrzí.

Loulou Line - Meredy - Shake and Vape

Skladom online

Charlie´s Chalk Dust - Black Ice Menthol - Shake and Vape

Unikátne spojenie osviežujúcich a sladkých tónov, majstrovsky namiešaných v tejto lahodnej príchuti. Jemne svieža uhorka, spoločne s výrazne zrelou chuťou černíc, je doplnená o príjemne chladivý mentol.

Dr. Fog Shisha - Chladivé hrozno (Cool Grape) - Shake and Vape

Chladivá sviežosť v spojení so zrelým červeným hroznom je neodolateľne šťavnatou kombináciou, ktorej sa nebudete môcť nabažiť. Mätové tóny spoločne so sladkým ovocím vám učarujú.

Egoist Individual - Chladivé lesné plody (Red desire) - Shake and Vape

Zamatovo jemné tóny čiernych ríbezlí, divokých čerešní, zrelých čučoriedok, anízu a ľadového mentolu. Táto ovocná chladivá kombinácia ukrýva ešte jednu tajnú ingredienciu, vďaka ktorej si túto jedinečnú príchuť okamžite zamilujete.

Egoist - Extra ľadový čaj (Frozen Ice tea) - Shake and Vape

Horúce letné dni boli inšpiráciou pre túto ľadovú sviežosť, s ktorou sa ľadový čaj stáva ešte ľadovejším a až teraz prináša to pravé osvieženie. Šťavnaté broskyne, kyslasté citróny, štipka cukru a tóny zeleného čaju. Lahodná príchuť, z ktorej mrazí.

Čučoriedková limonáda (Blueberry Lemonade) Slushy Queen - PJ Empire 12ml

Poriadna hrsť sladkých čučoriedok v osviežujúcej limonáde s kúskami šťavnatých broskýň. To všetko na kockách ľadu od Kapkas Flava, ktoré tejto príchuti dodávajú poriadne chladivý efekt.

Playaz Club - Chladivá jahoda a guava (Cool Strawberry Guava) - Shake and Vape

Šťavnaté kúsky jahôd, spoločne s exotickou guavou v chladivom mixe. Vynikajúce ovocné osvieženie.

VGOD - Shake and Vape

Nielen špičkové atomizéry a mody, ale aj vynikajúce príchute s logom VGOD nájdete v ponuke tohto amerického výrobcu, ktorý si potrpí na najvyššiu kvalitu. A z toho rovno tri vynikajúce osviežujúce príchute, ktoré si sami ľahko namiešate. Šťavnaté hroznové víno, sladké jahody alebo exotické mango, to všetko poriadne vychladené a maximálne lahodné.

Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.