Prečo chcieť pod systém?
12.10.2021

Prečo chcieť pod systém?

Pod systémy v súčasnosti patria medzi najžiadanejšie a najpredávanejšie elektronické cigarety. Čím to je, že sú také obľúbené? A prečo by ste aspoň jeden tiež mali mať?

Čo je to pod systém?

Ide o elektronickú cigaretu, využívajúcu takzvaný pod. Obvykle sa také zariadenie skladá len z batérie a podu, ktorý sa do batérie jednoducho zasúva.

Čo ale je ten pod? Na rozdiel od bežných e-cigariet, kde je žhaviaca hlava, nádržka pre e-liquid a samotný atomizér rozoberateľný, a je ho potrebné pri každej výmene alebo plnení skrutkovať a/alebo rozložiť, pod má toto všetko v sebe. V prípade potreby teda ľahko vymeníme celý pod za nový.

  • 4 varianty

Geekvape Obelisk 60 Pod sada

Skladom online

Aké sú jeho výhody?

Pod systémy nie sú obľúbené len tak pre nič za nič. Ich najväčšou prednosťou je samozrejme jednoduchosť, a akou sa používajú. Väčšina z nich nevyžaduje nastavovanie alebo zložité ovládanie, stačí ich naplniť, nabiť a vapovať.

Je to pre vás až príliš jednoduché? To nie je problém, pod systémy sú dostupné tiež s displejmi a nastavením výkonu, s ktorým si prispôsobíte vapovanie presne svojim potrebám.

Ďalšou nespornou výhodou sú rozmery. Tradične sú pod systémy malé a ľahké, hravo sa skryjú v dlani, dajú sa vložiť do každého vrecka a rozhodne nebudú prekážať ani v taške. V ponuke však máme pod systémy v mnohým rôznych tvaroch a rozmeroch. Každému vyhovuje niečo iné a každý si teda v bohatej ponuke vyberie.

Sú určené pre oba štýly vapovania. Či už z pod systému chcete fajčiť ako z e-cigariet, teda štýlom ústa-pľúca, alebo sa tešíte na mraky pary s priamymi potiahnutiami do pľúc, pod systémy vám umožnia presne také vapovanie, aké sa vám bude páčiť.

  • 5 variant

Quawins Vstick Pro sada

Skladom online

Pre koho sú určené?

Pre všetkých, ktorí hľadajú malú elektronickú cigaretu, ktorá je ľahká, skladná, vojde sa do vrecka alebo do tašky, kde nebude prekážať. Pre všetkých, ktorí hľadajú jednoduchú elektronickú cigaretu, s ktorou nebudú mať veľa práce.

Ideálne sú pre začiatočníkov, ktorí si vyberajú svoju prvú elektronickú cigaretu, rovnako ako pre skúsených vaperov, ktorí potrebujú niečo malé do vrecka, keď si chcú len tak narýchlo niekam vyraziť, alebo keď sa chystajú na miesta, kde by ich veľký mrakostroj nepôsobil dobre.

Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.