Štartuje Vaprio.tv
12.06.2019

Štartuje Vaprio.tv

Nalaďte si televíziu pre všetkých fanúšikov a užívateľov elektronických cigariet. Štartuje Vaprio.tv, videoportál venovaný e-cigaretám a všetkému, čo k nim patrí.

S radosťou vám oznamujeme, že Vaprio prichádza s jedinečným projektom pre všetkých fanúšikov a užívateľov elektronických cigariet. Práve dnes odštartovala Vaprio.tv, stránka plná videí o elektronických cigaretách. Nové video na vás bude čakať každý týždeň, tešiť sa môžete nielen na zaujímavé e-cigarety, vynikajúce príchute a e-liquidy, ale tiež si vysvetlíme základné i pokročilé témy o vapovaní a problematike s tým spojenej.

Vaprio.tv vám prinesie pravidelnú dávku videí, predstavujúcich rozmanité modely a porovnanie všetkých druhov produktov, ktoré nájdete na našich stránkach. Čo sú to pod systémy? Akú e-cigaretu na začiatok? Alebo, v čom sa líšia nikotínové soli? To a omnoho viac vás už čoskoro čaká na profesionálnom videoportáli Vaprio.tv.

Kvalitne spracované videá, či už po technickej, či po obsahovej stránke, vám ponúknu veľké množstvo užitočných informácií zo sveta elektronických cigariet. Či už s e-cigaretami začínate, alebo máte za sebou roky vapovania, čakajú na vás tipy a rady, ktoré iste oceníte, a to nielen pri výbere novej e-cigarety. Jednoducho a prehľadne sa pozrieme na všetko podstatné, čo vás bude zaujímať.

Vaprio.tv vás bude sprevádzať svetom vapingu.

Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem