Sú elektronické cigarety nebezpečné?
11.10.2019

Sú elektronické cigarety nebezpečné?

Sú elektronické cigarety zrazu také škodlivé, alebo je v skutočnosti všetko trochu inak?

Hneď na úvod je potrebné uviesť, že nie sú a nie je nutné sa ničoho báť. Za všetko môže ľudská hlúposť a nelegálne zmesi, ktoré do e-cigariet vôbec nepatria. Elektronické cigarety sú na trhu už 13 rokov, predávajú a používajú sa na celom svete, vypracované boli desiatky, ak nie stovky štúdií, deklarujúcich e-cigarety ako výrazne menej škodlivý variant, no napriek tomu sa v poslednej dobe objavili prípady, že by to mohlo byť inak.

Tieto správy však súvisia s nesprávnym a nevhodným používaním elektronických cigariet, s používaním neoverených a neregulovaných náplní a zmesí, ktoré do e-cigariet za žiadnych okolností nepatria. V Európskej únii platia prísne pravidlá a normy, týkajúce sa výroby a predaja nielen elektronických cigariet, ale tiež liquidov do nich určených. Pri všetkých týchto náplniach je tiež laboratórne overená ich nezávadnosť a bezpečnosť. Pri nákupe produktov určených pre vapovanie u overených predajcov teda máte záruku kvality.

VAPRIO je seriózny predajca, ktorý pôsobí na trhu už niekoľko rokov, a k svojmu podnikaniu pristupuje veľmi zodpovedne. VAPRIO striktne dodržiava všetku platnú legislatívu, relevantné predpisy a normy. Ak teda zákazník kupuje liquidy v predajniach VAPRIO alebo VAPRIO GO, má istotu, že ide o látky, ktorých výroba a distribúcia je pod trvalou kontrolou štátnych orgánov a ktoré spĺňajú všetky normy a zákonom stanovené požiadavky.

Zároveň rozhodne neodporúčame nakupovať elektronické cigarety, náplne a iné príslušenstvo v neoverených stánkoch, tržniciach a iných pochybných miestach, s neoveriteľným zdrojom pôvodu a bez príslušných certifikácií o pravosti.

Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.