Vaprio Premium Coffee - keď obyčajná káva nestačí

Vaprio Premium Coffee - keď obyčajná káva nestačí

Káva nie je iba zdrojom kofeínu a nástrojom proti únave, káva je tiež nápojom s bohatou históriou, špecifickou chuťou a nezameniteľnou arómou. Vychutnajte si Vaprio Premium Coffee.

Ako veľkí milovníci kávy si nedokážeme predstaviť ani jediný deň bez tohto vynikajúceho nápoja, či už doma, či v zahraničí, napríklad na našich častých obchodných cestách, ktoré nás vždy zavedú do rôznych kútov sveta. Obchodné cesty však bývajú dlhé, nudné, a tiež môžu často skončiť bez výsledku. A keď už to vyzeralo, že nás práve jedna taká obchodná cesta čaká, boli sme v jej závere pohostení šálkou vynikajúcej kávy. Tá nás absolútne nadchla svojou dokonale vyváženou plnou chuťou a silnou arómou, bola to perfektná káva, ktorej sme sa nemohli nabažiť.

Samozrejme, hneď nás zaujímalo, o akú kávu ide, odkiaľ pochádza a kde by sme ju mohli zohnať. Spočiatku nás prekvapili vyhýbavé odpovede, až sme mali pocit, že ide o prísne strážené tajomstvo. Trocha prehovárania a vyjednávania nám ale nakoniec priniesla všetky informácie, ktoré sme potrebovali. Vracali sme sa s nečakaným nápadom a so zárodkom niečoho špeciálneho. A presne tu sa začala dlhá cesta Vaprio Premium kávy.

Jej jedinečné zrnká sa rodia na dvoch plantážach a dvoch kontinentoch, kde tvrdá a usilovná práca miestnych dáva vzniknúť lahodnému nápoju s výraznou chuťou a ešte výraznejšou arómou. Na brazílskych kopcoch rastie sladkastá Arabica, v nižších polohách v Indii zas horkastá Robusta. Náležitá starostlivosť, akú venujú každému vrecu, plnému zrniek kávy, a celkovo profesionálne postupy nás presvedčili, že toto je presne tá káva, ktorú chceme ponúknuť vám, našim zákazníkom.

Vaprio miluje kvalitnú kávu, a preto by sme sa s vami o ňu chceli podeliť. Nečakaná súhra náhod a okolností, spolu s našou túžbou po perfektnej šálke kávy, nás doviedla až k tejto zmesi. V nej sa ukrýva lahodná brazílska Arabica a ľahko horkastá indická Robusta, všetko majstrovsky vyvážené tak, aby ste si z každého typu kávy vychutnali iba to najlepšie.

Prichystali sme pre vás ručne zbierané zrná, ktoré boli dôkladne upražené na dosiahnutie tej najvyššej kvality, pre dokonalý pôžitok z kávy. Tá si vás získa už len svojou intenzívnou vôňou, ktorá vás presvedčí o jej výnimočnosti. S každým dúškom si tak užijete plnú chuť a výraznú arómu, ktorá sa skvele hodí pre každú príležitosť.

Či už sa s kávou prebúdzate, vychutnávate si ju po obede, alebo ju pripravujete pre dôležitú návštevu, Vaprio Premium káva je výbornou voľbou pre všetky obyčajné i neobyčajné chvíle. Kávu si naviac najlepšie vychutnáte spoločne s elektronickou cigaretou. Vaprio Premium káva je pre to priam stvorená, nemusíte ju teda popíjať samotnú. Plné dúšky intenzívnej chuti, spoločne s bohatou parou, neodolateľné spojenie, ktoré stojí za vyskúšanie.

Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.