Decadent Vapours

Zingo - príchuť Decadent Vapours

  • Zľava 16%
4.6 na základe 7 hodnotenia

Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu Decadent Vapours. Citrusová bomba v podobe šťavnatého citróna, limetky a pomaranča. Celý popis

10ml
10ml
Skladom na centrále
5,87 €4,95 €
+získate 4 bodov Viac informácií

Príchuť určená pre miešanie vlastných e-liquidov od britského výrobcu Decadent Vapours.


Citrusová bomba v podobe šťavnatého citróna, limetky a pomaranča.

Decadent Vapours je jedným z popredných výrobcov e-liquidov a príchutí pre tvorbu vlastných náplní. Svojimi kvalitnými produktami zásobujú rad výrobcov a predajcov po celom svete, vďaka čomu si vyslúžili uznanie v celej vaperskej komunite.

Všetky príchute sú vyrábané výlučne vo Veľkej Británii v moderných laboratóriách s označením ISO, čo zaisťuje maximálnu možnú bezpečnosť výroby. Decadent Vapours tiež patrí medzi prvých, ktorí zaistili, že ich produkty sú bez diacetylu a acetyl propionylu.

Každá príchuť prechádza dlhým vývojom a môže obsahovať ako prírodné extrakty, tak zložité umelé ingrediencie. Výsledkom je dokonalá, kvalitná príchuť, ideálna pre akýkoľvek typ elektronickej cigarety a pre každodenné vapovanie.

Jedná sa o vysoko koncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

Parametre:
Objem: 10ml

Výrobcom doporučená koncentrácia: 20%

Vyrobené vo Veľkej Británii.

Parametre
VýrobcaDecadent Vapours
Záruka24 mesiacov
TypOvocné
Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
Identifikátor výrobkuZingo Concentrate
Signálne slovoVarovanie
Výstražný symbol nebezpečenstvaGHS07
InformácieObsahuje: Destilovaný výťažok z citróna, Citronový ext., citrál, Lauric aldehyde, (+) -limonén Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. Odborné ošetrenie (pozri doplnkové inštrukcie pre prvú pomoc na etikete). Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej pre nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi. Výrobca: Decadent Vapours Ltd, Unit 12 Llwyn Y Graig, Swansea, Spojené kráľovstvo, telefón: 0044 (0)1792 897103
Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.