Joyetech

Joetech eVic Basic sada s CUBIS PRO Mini - 1500mAh

  • Doprava zadarmo
3.8 na základe 5 hodnotenia

Malé, kompaktné, ale napriek tomu výkonné elektronické cigarety sú v poslednej dobe hitom. S podobným zariadením tak teraz prichádza i Joyetech. Celý popis

Modrá
Modrá
Skladom na centrále
53,47 €
Oranžová
Oranžová
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
  • Komárno
53,47 €
+získate 53 bodov Viac informácií

Malé, kompaktné, ale napriek tomu výkonné elektronické cigarety sú v poslednej dobe hitom. S podobným zariadením tak teraz prichádza i Joyetech. MOD zo série eVic prichádza vo verzii Basic. Tej dominuje jednoduchý, do ruky príjemný design s veľkým prehľadným displejom. Súčasťou je tiež zmenšená verzia skvelého Cubis Pro clearomizéra.


Zabudovaná batéria eVic Basic vám poskytuje kapacitu až 1500mAh a vďaka micro USB nabíjaniu môžete batérie kedykoľvek nabiť, či už cez USB svojho počítača, alebo pomocou adaptéra tiež zo zásuvky. I napriek tak malým rozmerom sa eVic Basic pýšia radom pokročilých funkcií vrátane teplotných režimov pre nikel, titán a nerezovú oceľ. Nechýba ani TCR, teda nastavenie koeficientu odporu a nový režim RTC zobrazenia hodín a dátumu.

Pre okamžité použitie je v sade mini verzia Cubis Pro s kapacitou 2ml. Vďaka svojmu designu je Cubis Pro Mini odolný proti pretekaniu, ponúka vylepšené ovládanie prívodu vzduchu a praktické horné plnenie. V sade sú tiež dve žhaviace hlavy. Jedna BF SS316 s odporom 0,5Ω pre priame poťahovanie do pľúc a druhá LVC clapton hlava s odporom 1,5Ω pre bežné poťahovanie ústa-pľca.

Obsah balenia a parametre

1x eVic Basic
1x Cubis Pro Mini
1x BF SS316 hlava 0,5Ω (15W-30W)
1x LVC Clapton hlava 1,5Ω (8W-20W)
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 55mm x 32mm x 22mm
Nastaviteľný výkon: 1W-40W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: RTC/VW/Bypass/VT-(Ni,Ti,SS316),TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω v teplotných režimoch
0,1Ω-3,5Ω v režimoch VW a Bypass
Kapacita batérie: 1500mAh
Nabíjanie: micro USB port
Upgrade firmwaru

Rozmery: 47mm x 22mm
Kapacita: 2ml
Závit: 510
Horné plnenie

Obsah balenia a parametre

Regulačné tlačítka

Plusové a mínusové tlačítko nájdete odspodku eVic Basic. Ovládanie je vďaka veľkému prehľadnému displeju jednoduché a intuitívne.

Regulačné tlačítka

Malé rozmery

Miniatúrne rozmery robia z eVic Basic ideálneho spoločníka na cesty, alebo na príležitosti, kedy si nemôžete dovoliť používať svoje väčšie zariadenie.

Malé rozmery

Zobrazenie času

Nový režim RTC ponúka hneď dva spôsoby, ako zobraziť aktuálny čas a prípadne tiež dátum. Pri dlhšej neaktivite sa na displeji spustí šetrič obrazovky.

Zobrazenie času

Prívod vzduchu

Vylepšený je tiež prívod vzduchu. Horné ovládanie je teraz prehľadnejšie a je jasne vidieť, ako moc máte prívod otvorený. Ešte lepšie si tak nastavíte optimálnu silu potiahnutia.

Prívod vzduchu

Horné plnenie

Pre naplnenie Cubis Pro stačí odskrutkovať vrchnú časť pod náustkom a tank naplniť do jednej z dvoch postranných dierok. Už tak nemusíte vyskrutkovávať celú hornú základňu so žhaviacou hlavou.

Horné plnenie
Parametre
VýrobcaJoyetech
Záruka24 mesiacov
FarbaModrá, Oranžová
Objem tanku2 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer22 mm
Spôsob použitiaMTL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Vianoce 2019
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem