-
Ostatné filtre

Joyetech

Zobraziť všetky značky
Joyetech, ako popredný výrobca elektronických cigariet už od roku 2007, už celé roky upevňuje svoju pozíciu na trhu výskumom nových technológií a neustálym vývojom. Pravidelne predstavované novinky a inovatívne elektronické cigarety od Joyetech udávajú smer celému trhu.

Bohaté skúsenosti a široké zameranie umožňujú spoločnosti Joyetech vývoj mnohých zariadení pre náročných užívateľov, no práve elektronické cigarety pre začiatočníkov od Joyetechu sú jedny z najlepších. Joyetech vyvíja jednoduché e-cigarety už od svojich začiatkov a jeho dlhoročné skúsenosti umožnili vývoj veľmi populárnych modelov, ako sú eGo ONE, eGo AIO a tiež Exceed. Spoľahlivé a jednoduché e-cigarety Joyetech bez problémov nahradia klasické cigarety a umožnia perfektný vstup do sveta elektronických cigariet.

Pokročilí vaperi si však u Joyetechu tiež prídu na svoje. Výkonné módy na jednu alebo dve batérie i nízkoodporové tanky pre priame poťahovanie do pľúc vám potvrdia, že Joyetech produkuje kvalitné zariadenia plné pokročilých funkcií. Populárne série eVic a CUBOID ponúkajú integrované i vymeniteľné batérie, moderné režimy žhavenia a rôzne ďalšie nastavenia. Elektronické cigarety Joyetech vám poskytnú presne taký pôžitok z vapovania, aký hľadáte.
Nájdené produktov
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).