Revolute

Snap Pear (čokoláda s hruškou) - Revolute High-End príchuť

  3.6 na základe 14 hodnotenia

  Príchuť Revolute zo série High-End určená pre miešanie vlastných e-liquidov od výrobcu Nicoflash. Netradičné spojenie zrelej a šťavnatej hrušky zaliatej jemnou mliečnou čokoládou. Celý popis

  10ml
  10ml
  Skladom onlineSkladom na jednej predajni
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  4,39 €
  +získate 4 bodov Viac informácií

  Príchuť Revolute zo série High-End určená pre miešanie vlastných e-liquidov od výrobcu Nicoflash.


  Netradičné spojenie zrelej a šťavnatej hrušky zaliatej jemnou mliečnou čokoládou.

  Francúzsko je jedným z popredných európskych výrobcov príchutí pre miešanie vlastných e-liquidov. Nájdete tu iba tie najchutnejšie a najkvalitnejšie príchute. Revolute príchute nie sú výnimkou. To najlepšie z krajiny galského kohúta prichádza v niekoľkých radoch. High-End ponúka komplexnejšie kombinácie zložené z dvoch a viacerých príchutí. Majstrovsky namiešané arómy sa vyznačujú originalitou a odvážnymi spojeniami, na ktoré by ste si sami len tak netrúfli.

  Za značkou Nicoflash, ktorú nám Revolute prináša, stoja špecialisti, biochemickí inžinieri, farmaceuti a ďalší odborníci z laboratória vo francúzskom Midi-Pyrénées, ktorí sa spojili s poprednými výrobcami potravinárskych príchutí a výsledkom sú vysokokvalitné príchute pre miešanie vlastných e-liquidov. Tie sú vyrobené z najlepších možných surovín a za prísnych podmienok, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom.

  Jedná sa o vysoko koncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

  Doporučené dávkovanie: 10%
  Doporučená doba zrenia: aspoň 5 dní

  Vyrobené vo Francúzsku.

  Parametre
  VýrobcaRevolute
  Záruka24 mesiacov
  TypSladké
  Vianoce 2019
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem