Joyetech

Joyetech Cuboid TAP - Samotný mód 228W

 • Doprava zadarmo
3.3 na základe 3 hodnotenia

Joyetech neustále posúva hranice vapovania vpred a dokazuje to tiež novým módom CUBOID TAP. Ten sa na prvý pohľad tvári úplne obyčajne, ale jeho prednosti sa skrývajú vnútri, presnejšie povedané na povrchu. Celý popis

Červená
Červená
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Trnava
66,38 €
Čierna
Čierna
Nie je skladom
66,38 €
Modrá
Modrá
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
66,38 €
Strieborná
Strieborná
Skladom na centrále
66,38 €
Žltá
Žltá
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Trnava
66,38 €
+získate 66 bodov Viac informácií

Joyetech neustále posúva hranice vapovania vpred a dokazuje to tiež novým módom CUBOID TAP. Ten sa na prvý pohľad tvári úplne obyčajne, ale jeho prednosti sa skrývajú vnútri, presnejšie povedané na povrchu. Okrem hlavného žhaviaceho tlačítka tu totiž Okrem hlavného žhaviaceho tlačítka tu totiž žiadne ďalšie nenájdete, CUBOID TAP sa ovláda dotykmi, respektíve tlakom. A to nie na displeji, ako pri smartfónoch, ale na rôznych miestach po tele módu. Po každom takom stlačení naviac mód zavibruje.


Ako už bolo povedané, jediným klasickým tlačítkom je tu to hlavné. Ani to však nie je potrebné používať. Priamo nad displejom sa nachádza senzor, ktorý po stlačení nahrádza funkciu hlavného tlačítka. Podobne je na tom plocha medzi displejom a micro USB portom, ktorá poslúži namiesto plusového a mínusového tlačítka. Tiež bočné strany módu sa dajú využiť k jeho ovládaniu. Podľa počtu stlačení oboch strán môžete vstúpiť do menu, zariadenie uzamknúť alebo napríklad prepnúť do stealth režimu. To všetko umožňuje špeciálny čip Joyetech TAPTEC.

To ale nie je všetko, pretože CUBOID TAP je funkciami nabitý. Samozrejme nechýbajú klasické režimy výkonu (až 228W) a tiež teploty pre nikel, titán a nerezovú oceľ, prípadne TCR pre ďalšie materiály. Je tu tiež režim zobrazenia hodín, ktorý poznáme z iných Joyetech módov. Nechýba ani možnosť nastavenia predžhavenia a zmeny loga.

Pre správne a bezpečné používanie doporučujeme zvoliť dve rovnaké a rovnako staré batérie.

Obsah balenia a parametre

1x CUBOID TAP
1x QC USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 86mm x 41mm x 38mm
Nastaviteľný výkon: 1W-228W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Clock/TCZ anglického Temperature Control - funkcia, ktorá zabraňuje prepáleniu v prípade, že špirálka nemá dostatok e-liquidu.-(Ni, Ti, SS)/TCR/USB Charge
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
0,1Ω-3,5Ω pre VW režim
Batérie: 2x 18650 (aspoň 25A) – nie sú súčasťou balenia
Výstupný prúd: max. 50A
Nabíjanie: micro USB port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Batérie

Potrebovať budete dve batérie typu 18650 s dostatočne vysokým vybíjacím prúdom. Tie sa vkladajú za spodný výklopný kryt.

Batérie

Displej

Na veľký prehľadný displej sme zvyknutí už z iných Joyetech módov a očakávať ho môžete tiež u CUBOID TAP. Pripravené je pre vás i nové užívateľské rozhranie, ktoré je intuitívne a mód sa tak ešte lepšie ovláda.

Displej

Nový spôsob ovládania

Už nepotrebujete tlačítka, stačia dotyky. Nový čip Joyetech TAPTEC umožňuje ovládanie módu pomocou dotykov. týmto spôsobom je možné žhaviť špirálku, nastaviť si výkon, teplotu a tiež prepínať režimy alebo zariadenie uzamknúť.

Nový spôsob ovládania

Závit

Vylepšený 510 závit teraz ponúka lepšiu kompatibilitu s celou radou atomizérov. Na móde budú skvele sedieť atomizéry s priemerom až 25mm. Na závit je možné tiež naskrutkovať špeciálny RC adaptér (nie je súčasťou balenia) a mód využiť ako power banku.

Závit

Micro USB port

Micro USB port slúži nielen k upgradu firmwaru, ale tiež k vyváženému nabíjaniu priamo vo vnútri módu. Nabíjať môžete rýchlo až 2A.

Micro USB port
Parametre
VýrobcaJoyetech
Záruka24 mesiacov
FarbaČervená, Čierna, Modrá, Strieborná, Žltá
BalancerÁno
Nabíjanie z USBÁno
Počet článkov2
Na batérie18650
Priemer clearomizéra25 mm
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.