Asmodus

Asmodus Nefarius Squonk TF-BF RDTA

  • Doprava zadarmo
4.8 na základe 5 hodnotenia

So squonk módmi už nemusíte používať iba kvapkacie atomizéry, Asmodus prichádza s RDTA, ktoré je možné plniť dvoma spôsobmi. Praktické horné plnenie cez stredovú trubičku dopĺňa plnenie tanku cez 510 závit zo squonk módu. Celý popis

Modrá
Modrá
Skladom na centrále
36,86 €
Strieborná
Strieborná
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
36,86 €
Zlatá
Zlatá
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
36,86 €
+získate 36 bodov Viac informácií

So squonk módmi už nemusíte používať iba kvapkacie atomizéry, Asmodus prichádza s RDTA, ktoré je možné plniť dvoma spôsobmi. Praktické horné plnenie cez stredovú trubičku dopĺňa plnenie tanku cez 510 závit zo squonk módu. Špeciálny BF kontakt je možné v atomizére nahradiť za klasický, bez toho, aby ste museli atomizér akokoľvek rozoberať a Nefarius tak bude bez problémov fungovať i s bežnými módmi. Súčasťou balenia sú tiež dva náustky. Zatiaľ čo ten zo stabilizovaného dreva a akrylu vám pomôže dosiahnuť lepšiu chuť, Delrinový náustok naopak zvýrazní produkciu pary.


Hneď niekoľko farebných variantov je vyrobených z kvalitnej nerezovej ocele, vymeniteľného skleneného tela a pozlátených kontaktov. Atomizér poskytuje objem až 4ml. Inteligentne riešená základňa s naspodku umiestnenými kontaktmi ponúka dostatok priestoru pre väčšie špirálky, ktoré do atomizéra ľahko umiestnite. Bočné nastaviteľné prívody sú hneď vedľa špirálok a vzduch sa tak perfektne mieša s vytvorenou parou. K dispozícii sú tri veľkosti otvorov pre prívod vzduchu.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Nefarius RDTA
1x náhradné sklenené telo
1x inbus
2x predmotaná fused clapton špirálka
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 43mm x 25mm
Objem: 4ml
Špirálky: Dve
Squonk: Áno
Závit: 510

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Atomizér ľahko rozložíte na jednotlivé diely. Jednotlivé diely z nerezovej ocele sú kvalitne spracované a sklenené telo je vymeniteľné.

Konštrukcia

Základňa

Priestorná základňa so štyrmi spodnými kontaktmi zaisťuje ľahkú inštaláciu dvoch špirálok a vaty. V balení naviac dostanete dve predmotané fused clapton špirálky.

Základňa

Plnenie

Nefarius ponúka dva spôsoby plnenia. Zatiaľ čo pre plnenie spodkom cez BF kontakt budete potrebovať ešte squonk mód, pre horné plnenie vám stačí klasická fľaštička.

Plnenie
Parametre
VýrobcaAsmodus
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra25 mm
Objem tanku4 ml *
FarbaModrá, Čierna, Zlatá
Squonk centerpinÁno
Počet špirálokDualcoil
Typ airflowBočný
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.