BP MODS

BP MODS Hilt Mód

  • Doprava zadarmo

Jednoduchosť a ergonómia nadovšetko. BP MODS predstavujú svoj posledný mód s názvom Hilt (v preklade rukoväť). Celý popis

Strieborná
Strieborná
Skladom na centrále
48,50 €
+získate 48 bodov Viac informácií

Jednoduchosť a ergonómia nadovšetko. BP MODS predstavujú svoj posledný mód s názvom Hilt (v preklade rukoväť). A názov je to viac než trefný. Hilt mód sa totiž veľmi pohodlne drží, je malý, jeho povrch je príjemný a naviac je extrémne jednoduchý na ovládanie. Ideálny je pre MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. i DLOznačuje typ poťahovania z ang. direct lungs, teda poťahovanie priamo do pľúc. atomizéry. Aby vaše atomizéry vyzerali na BP MODS Hilt absolútne bezchybne, nájdete v sade ozdobné krúžky s priemerom 22mm a 24mm, vďaka ktorým si na mód naskrutkujete atomizéry s rovnakým priemerom bez presahu. Mód je kompatibilný s jednou batériou typu 18650 (nie je súčasťou balenia), ktorá sa do neho vkladá cez spodné viečko.

Na ovládanie Hilt módu vám postačí jediné tlačítko, s ktorým mód zapnete, vypnete, ale tiež si nastavíte jednu z troch úrovní žhavenia. Dostupné je napätie 3,5V / 3,8V a 4,2V. Vybavený je tiež farebným LED indikátorom, s ktorým jednak viete, aký režim máte práve zvolený a jednak máte prehľad o zostávajúcej kapacite batérie. Zelená, žltá a červená dióda vás teda informujú, kedy je potrebné batériu vymeniť a nabiť a zároveň vás svojím blikaním upozornia na prípadný problém. BP MODS Hilt je vybavený radom pokročilých ochrán proti prehriatiu, prežhaveniu, podbitiu alebo skratu. Zároveň vás upozorní, keď je zle naskrutkovaný atomizér alebo ak ste zle vložili batériu.

Obsah balenia a parametre

1x BP MODS Hilt

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 80mm x 31,5mm x 26mm
Nastaviteľné napätie: 3,5V / 3,8V / 4,2V
Podporované režimy: VV
Podporovaný odpor: 0,45Ω-3Ω
Batéria: 1x 18650 (aspoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: externé
Závit: 510 a odpružený kontakt

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Vonkajšie telo ukrýva vnútornú časť Hilt módu, ktorú je možné rozložiť na niekoľko dielov. Okrem ozdobného krúžka a viečka batérie je tu tiež samotná časť s elektronikou a predlžujúca časť pre batériu.

Konštrukcia

Batéria

Do vnútorného tela Hilt módu sa po odskrutkovaní spodného viečka vkladá jedna batéria typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Pre nabíjanie je potrebné zvoliť externú nabíjačku.

Batéria

Ovládanie

Jediné tlačítko vám postačí na ovládanie Hilt módu. S ním ho zapnete, vypnete, ale tiež si zvolíte výstupné napätie.

Ovládanie
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
0,0
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(0 %)
Hodnotilo 0 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaBP MODS
Záruka24 mesiacov
FarbaStrieborná
Počet článkov1
Na batérie18650
Priemer clearomizéra25 mm
Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).