Cloudee

Cloudee Tank

  3,7 na základe 30 hodnotenia

  Jednoduchý, bezúdržbový nízkoodporový tank, určený pre priame poťahovanie do pľúc, je jednorazovou alternatívou k bežným tankom, v ktorých je potrebné vymieňať žhaviace hlavy. Cloudee tank má v sebe integrovanú hlavu, ktorú nie je možné vymeniť a v prípade opotrebovania teda vymeníte celý tank. Celý popis

  Pri nákupe 10 a viac ks: 2 €/ks
  Skladom onlineSkladom na 8 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  • Žilina
  4,60 €
  +získate 4 body Viac informácií

  Jednoduchý, bezúdržbový nízkoodporový tank, určený pre priame poťahovanie do pľúc, je jednorazovou alternatívou k bežným tankom, v ktorých je potrebné vymieňať žhaviace hlavy. Cloudee tank má v sebe integrovanú hlavu, ktorú nie je možné vymeniť a v prípade opotrebovania teda vymeníte celý tank. Nie je potrebné nič rozoberať ani skrutkovať. Praktický systém plnenia cez silikónovú krytku umožňuje tank naplniť až 2ml e-liquidu s vyšším pomerom VG. Integrovaná žhaviaca hlava s odporom 0,15Ω prichádza s mesh výplňou, ktorá sa vyznačuje väčšou plochou odparovania a rovnomerným žhavením. Nastaviteľný je tiež prívod vzduchu, stačí otočiť hornou časťou tanku a otvory si prispôsobiť svojim potrebám. Cloudee tank je určený pre priame poťahovanie do pľúc.

  Obsah balenia a parametre

  1x Cloudee tank 0,15Ω (30W-60W)

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 40mm x 24mm
  Objem: 2ml
  Odpor: 0,15Ω
  Závit: 510

  Obsah balenia a parametre
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  3,7
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (74 %)
  Hodnotilo 30 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaCloudee
  Záruka24 mesiacov
  FarbaČierna
  Spôsob použitiaDL
  Šírka / priemer24 mm
  Výška40 mm
  Objem2 ml
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).