Detonation Drip

Detonation Drip - Ovocné toffee (Pinocchio)

  4.5 na základe 2 hodnotenia

  Príchuť Detonation Drip určená pre miešanie vlastných e-liquidov. Lahodné toffee s karamelovými tónmi v spojení so šťavnatými lesnými plodmi. Celý popis

  Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
  • Košice
  5,13 €
  +získate 5 bodov Viac informácií

  Príchuť Detonation Drip určená pre miešanie vlastných e-liquidov.


  Lahodné toffee s karamelovými tónmi v spojení so šťavnatými lesnými plodmi.

  Explózia výrazných a nezameniteľných chutí nemeckej kvality. Detonation Drip nedá dopustiť na prvotriedne ovocné kombinácie, ale predvedie sa tiež s rôznymi dezertami, kávou, ale napríklad i čajom. Fantázii sa medze nekladú a Detonation Drip so starostlivosťou sebe vlastnou pripravuje nielen originálne, ale tiež už časom overené lahodné príchute.

  Intenzívna chuť dokonale namiešaných príchutí dokazuje kvalitu, s akou sú Detonation Drip arómy vyrábané. Prvotriedne suroviny, prísny dohľad nad výrobným postupom a neustála kontrola výstupného produktu majú svoj podiel na jedinečnosti týchto nemeckých príchutí.

  Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

  Balenie obsahuje prázdnu 30ml fľaštičku pre namiešanie e-liquidu.

  Odporúčané dávkovanie: 5-10%
  Odporúčaná doba zrenia: 5-7 dní

  Vyrobené v Nemecku.

  Parametre
  VýrobcaDetonation Drip
  Záruka24 mesiacov
  TypSladké
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem