Dreamix

Dreamix 3x10ml - Americký tabak, Klasický tabak, Cigarový tabak

 • Novinka
3,6 na základe 24 hodnotenia

Prémiové náplne Dreamix plné komplexných príchutí v 3x10ml balení. Americká klasika patrí medzi najobľúbenejšie. Celý popis

18mg
18mg
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Nitra
 • Žilina
8,95 €
12mg
12mg
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Nitra
 • Žilina
8,95 €
6mg
6mg
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Bratislava - Dúbravka
 • Nitra
 • Žilina
8,95 €
+získate 8 bodov Viac informácií

Prémiové náplne Dreamix plné komplexných príchutí v 3x10ml balení.

Americká klasika patrí medzi najobľúbenejšie. Jemný základ svetlého virgínskeho tabaku so sebou nesie nenápadné, ľahko sladkasté tóny. Výborná príchuť pre každodenné vapovanie.

Výrazná tabaková príchuť v klasickom štýle vás osloví svojimi intenzívnymi tónmi a drevitou dochuťou.

Jemná cigarová náplň so sladkými podtónmi so sebou nesie nielen typickú tabakovú príchuť, ale tiež krásnu vôňu, ktorá je jej neoddeliteľnou súčasťou.

Z rozmanitej ponuky vynikajúcich Dreamix náplní sa len ťažko vyberá len jedna. Preto sme si pre vás pripravili výhodné balenie, v ktorom nájdete hneď tri jedinečné e-liquidy. Dreamix, keď jedna príchuť nestačí.

Aj keď sú jednodruhové e-liquidy vynikajúce a na dlho uspokoja vaše potreby, nič sa nemôže vyrovnať perfektne vyváženým mixom. Dreamix náplne v sebe kombinujú jedinečné a bohaté príchute, ktoré vám v ústach vykúzlia netušené potešenie. Krásne výrazné sladké, ovocné, ale i tabakové mixy prichádzajú s cieľom posunúť vaše vapovanie na úplne novú úroveň. Z bohatej a rozmanitej ponuky si vyberie skutočne každý. Oddajte sa snovým náplniam.

Vďaka vyváženému pomeru hustoty 50VG/50PG sú Dreamix vhodné do takmer všetkých typov elektronických cigariet. Ideálne sú predovšetkým do menších a menej výkonných e-cigariet a tiež do väčšiny pod systémov. S vyváženým pomerom PG a VG ponúkajú náplne Dreamix nielen dostatočné mraky pary, ale tiež výrazné a verné podanie chuti.

Prémiovú náplň nerobí iba vynikajúca príchuť, ale tiež prvotriedne suroviny použité na jej výrobu. Tie nájdete tiež v Dreamix e-liquidoch. Výrobné postupy sa naviac riadia prísnymi pravidlami, čo v spojení s dôkladnou kontrolou každého kroku zaisťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pre nevyhnutné overenie špičkovej kvality sú náplne Dreamix testované akreditovaným laboratóriom v Českej republike, sú tak úplne v súlade so všetkými normami EÚ.

Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
3,6
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(72 %)
Hodnotilo 24 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaDreamix
Záruka24 mesiacov
Intenzita nikotínu6, 12, 18 mg
Podiel PG/VG50/50
Typ príchuteTabakové
Objem30 ml
Typ nikotínuNikotín
IngrediencieTabak
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).