GeekVape

GeekVape MTL Clapton odporový drôt 28GAx2 + 38GA

  4.7 na základe 39 hodnotenia

  Odporový drôt v prevedení fused clapton od osvedčeného výrobcu GeekVape. Fused clapton drôty patria v poslednej dobe medzi najčastejšiu voľbu pre MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. špirálky. Celý popis

  KA1
  KA1
  Nie je skladom
  5,50 €
  N80
  N80
  Na ceste na centrálu, Očakávame December 2021Skladom na jednej predajni
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  6,24 €
  SS316L
  SS316L
  Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Trnava
  5,87 €
  +získate 5 bodov Viac informácií

  Odporový drôt v prevedení fused clapton od osvedčeného výrobcu GeekVape.


  Fused clapton drôty patria v poslednej dobe medzi najčastejšiu voľbu pre MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. špirálky. Dve jadrá, ktoré sú omotané tenkým drôtom, poskytujú perfektné vlastnosti, čo sa týka tvorby pary i podania chuti. To zaisťuje väčšia plocha odparovania e-liquidu. Vďaka nej sa môžete tešiť nielen na väčšiu produkciu pary, ale predovšetkým na krásne prekreslenú chuť, než na akú ste zvyknutí u obyčajných drôtov.

  Tento MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. drôt je dostupný hneď v troch materiáloch. Zatiaľ čo kanthal a nichróm si užijete na režim výkonu, s nerezovou oceľou si môžete nastaviť i teplotný režim.

  Parametre:
  Kanthal A1 / 9,97Ω/m
  Ni80 / 7,31Ω/m
  SS316L / 5,71Ω/m
  Typ: 28GAx2 + 38GA
  Dĺžka: 10ft / 3m

  Parametre
  VýrobcaGeekVape
  Záruka24 mesiacov
  MateriálKanthal, Nichróm, Nerez
  Typ drôtuSpletený
  Vianoce 2021Sprievodca vyberom SK
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.