1
85
Ostatné filtre

GeekVape

Zobraziť všetky značky
Spoločnosť GeekVape sa objavila ako blesk z jasného neba a začala produkovať jeden zaujímavý atomizér za druhým. Nie je to tak dávno, čo svet vapingu zaujali atomizéry od GeekVape, či už RDA, RTA i RDTA. Jeden lepší ako druhý, no najmä séria tankov Griffin, kvapkacie atomizéry Tsunami, či legendárne Avocado. Tieto vlajkové lode položili pre GeekVape pevné základy a spoločnosť na nich mohla roky budovať svoju dobrú povesť.

U GeekVape idú inovácie ruka v ruke s kvalitou. Celému odvetviu udáva smer a na tomto základe sa zrodili tiež rady výborných atomizérov Ammit a Peerless. GeekVape ešte viac rozšíril portfólio a po výborných mechanických módoch a extrémne odolnom Aegis ponúka tiež squonker módy. V sadách Athena a GBOX potešia aj najnáročnejších vaperov, a to vysokými výkonmi i perfektným spracovaním.
Nájdené produktov
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.