GeekVape

GeekVape Zeus X Mesh RTA

  4.7 na základe 9 hodnotenia

  Na prvý pohľad rovnaký ako Zeus X RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok., avšak tento nový atomizér od GeekVape nie je určený pre klasické špirálky, ale pre mesh. Vďaka nemu sa zo Zeus X stáva skutočný mrakostroj, ideálny pre výkony v rozsahu 60W-80W, s ktorým si tiež užijete vynikajúcu chuť. Celý popis

  Dúhová
  Dúhová
  Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Komárno
  32,50 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Trnava
  32,50 €
  Zlatá
  Zlatá
  Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
  Skladom v predajniach
  • Komárno
  32,50 €
  +získate 32 bodov Viac informácií

  Na prvý pohľad rovnaký ako Zeus X RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok., avšak tento nový atomizér od GeekVape nie je určený pre klasické špirálky, ale pre mesh. Vďaka nemu sa zo Zeus X stáva skutočný mrakostroj, ideálny pre výkony v rozsahu 60W-80W, s ktorým si tiež užijete vynikajúcu chuť. Rovnako ako na predchádzajúcej verzii, ani tu nechýba praktický horný prívod vzduchu, s ktorým sa nemusíte obávať nepríjemného pretečenia e-liquidu. Vnútri komory sú na oboch stranách dierované otvory, rovnomerne privádzajúce vzduch priamo k špirálke. Dochádza tak k perfektnému premiešaniu s vytvorenou parou, vďaka čomu si užijete prvotriedne a intenzívne podanie chuti.

  So skvele navrhnutou základňou sa ľahko pracuje a mesh špirálka sa do atomizéra inštaluje rýchlo a bez problémov. V balení nájdete dve pripravené mesh špirálky, spoločne s kvalitnou organickou vatou. Bočné kanáliky privádzajúce e-liquid majú dostatok miesta pre štedré množstvo vaty, ktorá tak presne doplní mesh špirálku a bude ju nepretržite zásobovať e-liquidom. GeekVape Zeus X MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. je kompatibilný so širokými 810 náustkami (Goon) pre krásne voľné potiahnutie priamo do pľúc. Okrem krátkeho čierneho náustku z Delrinu nájdete v balení o niečo vyšší náustok z Ultemu.

  Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

  Obsah balenia a parametre

  1x GeekVape Zeus X MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok.
  1x náhradné sklenené telo
  1x 810 náustok
  2x žhaviaca špirálka Ni80 0,4Ω
  1x inbus
  1x GV nástroj
  2x Feather organická vata
  Náhradné súčiastky

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 47,8mm x 25mm
  Objem: 4,5ml
  Špirálky: MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti.
  Náustok: 810 (Goon)
  Závit: 510

  Obsah balenia a parametre

  Konštrukcia

  Nerezová konštrukcia, široké sklenené telo s veľkým objemom, nízky 810 Goon náustok. GeekVape Zeus X MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok. ponúka horné nastaviteľné prívody vzduchu, pohodlný prístup k základni a špirálke a odskrutkovateľnú komoru s otvormi, privádzajúcimi vzduch.

  Konštrukcia

  Základňa

  Dva kontakty, odpružená podpera pre vatu a ľahké vloženie mesh špirálky. So základňou sa pohodlne pracuje a vďaka svojej konštrukcii ponúka špičkové vapovacie vlastnosti.

  Základňa

  Plnenie

  Zeus X MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. je vybavený systémom horného plnenia, ktorý sa však nemusí skrutkovať. Pre rýchly prístup stačí hornou časťou len pootočiť. Atomizér naplníte až 4,5ml svojho obľúbeného e-liquidu.

  Plnenie
  Parametre
  VýrobcaGeekVape
  Záruka24 mesiacov
  Priemer clearomizéra25 mm
  Objem tanku5 ml *
  FarbaDúhová, Strieborná, Zlatá
  MeshÁno
  Typ airflowHorný
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Sprievodca výberom
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.