Innokin

Innokin Sensis sada

 • Doprava zadarmo
4.8 na základe 6 hodnotenia

Zabudnite na plast, najlepšie podanie chuti a pôžitok z vapovania si užijete v sklenených podoch. S tými prichádza Innokin Sensis, kvalitný pod mód s nastaviteľným výkonom a novým režimom žhavenia, ktorý nielen predlžuje životnosť hláv, ale tiež prináša omnoho viac chuti. Celý popis

Carbon
Carbon
Nie je skladomSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Komárno
 • Košice
 • Nitra
45,50 €
Desert Brown
Desert Brown
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Trnava
45,50 €
Jet Black
Jet Black
Nie je skladomSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Nitra
45,50 €
Navy Blue
Navy Blue
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Komárno
 • Košice
45,50 €
Ultra Pink
Ultra Pink
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Bratislava - Dúbravka
 • Komárno
45,50 €
+získate 45 bodov Viac informácií

Zabudnite na plast, najlepšie podanie chuti a pôžitok z vapovania si užijete v sklenených podoch. S tými prichádza Innokin Sensis, kvalitný pod mód s nastaviteľným výkonom a novým režimom žhavenia, ktorý nielen predlžuje životnosť hláv, ale tiež prináša omnoho viac chuti. Táto luxusná elektronická cigareta ponúka prvotriednu zinkovú konštrukciu so zadným panelom z kože alebo uhlíkových vlákien. Vnútri sa ukrýva silná batéria s kapacitou 3000mAh a výstupným prúdom až 20A. Na jej nabíjanie je pripravený rýchly USB-C port.

Okrem kvalitnej konštrukcie na vás čaká tiež mnoho nových funkcií, ktoré sú jedinečné pre Innokin Sensis. COIL+ je nová funkcia, ktorá pomáha automaticky zásobovať žhaviacu hlavu e-liquidom. To dosahuje tak, že 0,4 sekundy na konci každého potiahnutia žhaví špirálku na 40% nastaveného napätia. Čaká na vás tiež Refresh, funkcia, s ktorou si manuálne pripravíte žhaviacu hlavu medzi potiahnutiami tak, aby ste dosiahli lepšie zásobovanie e-liquidom, užili si lepšiu chuť a predĺžili životnosť žhaviacej hlave. Refresh na to využíva rovnaký systém ako COIL+, teda žhavenie špirálky na 40% nastaveného výkonu. V neposlednom rade prichádza Innokin Sensis s režimom Find F. Ten produkuje žhaviacu krivku podľa zvolenej frekvencie. Prvá svojho druhu, táto nová forma termodynamického žhavenia predlžuje životnosť hláv a dlhšie poskytuje maximálnu chuť.

Nič z toho by však nebolo možné bez špeciálneho podu, ktorý nie je vyrobený z obyčajného plastu, ale z kvalitného skla. Ponúka objem 3,1ml a vkladá sa do neho klasický 510 náustok pre príjemne utiahnuté poťahovanie. Potrebné je do neho vložiť tiež žhaviacu hlavu, tá sa skrutkuje do špeciálnej základne, ktorú potom spoločne s hlavou vložíte do podu. V balení nájdete dve žhaviace hlavy. Jednu s kanthalovou špirálkou s odporom 0,65Ω, ktorá je vhodná pre potiahnutia ústa-pľúca. Druhá S-Coil potom príde vhod priaznivcom poťahovania priamo do pľúc, s odporom 0,25Ω a mesh špirálkou, doplnenou organickou vatou s prímesou vlákien z morských rias ponúka jedinečné vlastnosti. Nechýba ani praktické ovládanie prívodu vzduchu, s ktorým si nastavíte presne takú voľnosť potiahnutia, aká vám vyhovuje najviac.

Obsah balenia a parametre

1x Innokin Sensis Pod sada
1x predinštalovaná S-Coil žhaviaca hlava 0,25Ω (25W-35W)
1x náhradná Sceptre žhaviaca hlava 0,65Ω (9W-12W)
1x náhradný MTLOznačuje typ poťahovania z ang. mouth to lungs, teda z úst do pľúc - šlukovanie ako pri klasických cigaretách. náustok
1x základňa žhaviacej hlavy
1x 510 adaptér
1x USB-C kábel
Náhradné O-krúžky

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 120,35mm x 39,51mm x 30mm
Objem: 3,1ml
Nastaviteľný výkon: 6W-40W
Nastaviteľné napätie: 1V-7,5V
Podporované režimy: VW/VV/COIL+/Refresh/ Find F
Podporovaný odpor: 0,2Ω-3,5Ω
Batéria: 3000mAh
Výstupný prúd: max. 20A
Nabíjanie: USB-C port (5V/1,7A)
Materiál: zinková zliatina

Obsah balenia a parametre

Batéria

Kvalitná integrovaná batéria poskytuje kapacitu 3000mAh a vybíjací prúd až 20A. Zároveň s ňou ľahko nastavíte až 40W výkon. Na nabíjanie je pripravený rýchly USB-C port.

Batéria

Ovládanie

Intuitívne ovládanie v prehľadnom užívateľskom prostredí a množstvo nových funkcií, ktoré inde nenájdete. Innokin Sensis mód inovuje vapovanie pomocou COIL+, Refresh a Find F režimov.

Ovládanie

Pod

Plast vystriedalo sklo a s týmto podom si tak užijete výraznejšie podanie chuti než s bežnými pod systémami. Do Sensis módu stačí pod jednoducho zasunúť.

Pod

Žhaviaca hlava

V balení nájdete modernú žhaviacu hlavu s kanthalovou špirálkou s odporom 0,65Ω. Klasická organická vata vnútri hlavy je naviac doplnená špeciálnymi vláknami morských rias, ktoré zaisťujú vyššiu odolnosť a čistejšiu chuť. Rovno nainštalovaná je hlava S-Coil s nízkym odporom 0,25Ω pre priame poťahovanie do pľúc.

Žhaviaca hlava

Prívod vzduchu

Prívod vzduchu do podu možno ovládať pomocou páčky na tele Sensis módu. Jednoducho si tak nastavíte presne tak utiahnuté potiahnutie, aké vám bude vyhovovať najviac.

Prívod vzduchu
Parametre
VýrobcaInnokin
Záruka24 mesiacov
FarbaHnedá, Čierna, Modrá, Ružová
Kapacita batérie3000 mAH
Objem tanku3.1 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.