Žhaviaca hlava pre elektronickú cigaretu Innokin Kroma Z. Sériu žhaviacih hláv Z využíva hneď niekoľko modelov elektronických cigariet Innokin. Celý popis
Žhaviaca hlava pre elektronickú cigaretu Innokin Kroma Z.
Sériu žhaviacih hláv Z využíva hneď niekoľko modelov elektronických cigariet Innokin. Hlavy sú k dostaniu v niekoľkých odporoch a vďaka tomuto širšiemu výberu poskytnú skvelý pôžitok z vapovania, či už poťahujete priamo do pľúc alebo ústa-pľúca.
Hlava s nízkym odporom 0,3Ω je určená pre reštriktívne priame poťahovanie do pľúc. Ideálne nastavenie výkonu je v rozsahu 30W-40W. Druhý odpor 0,8Ω má ideálne vlastnosti pre voľnejšie vapovanie ústa-pľúca a najlepší výkon nájdete v rozsahu 15W-18W. Najvyšší odpor 1,6 je perfektnou voľbou pre priaznivcov utiahnutých potiahnutí ústa-pľúca s odporučeným výkonom 10W-14W.
Parametre:
Odpor: 0,3Ω / 0,8Ω / 1,6Ω
Materiál: Kanthal
TIP: Odporúčame nakvapkať niekoľko kvapiek e-liquidu priamo na vatu vnútri novej žhaviacej hlavy.
Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.
Výrobca | Innokin |
---|---|
Záruka | 24 mesiacov |
Odpor | 0.3, 0.8, 1.6 ohm |
Spôsob použitia | DL |
Výkon | 10 - 18, 30 - 40 W |
Materiál špirálky | Kanthal |