Joyetech

Joyetech EVIO C Pod sada

 • Novinka

Jednoduché elektronické cigarety Joyetech vie na jednotku a platí to i v prípade tohto pod systému. EVIO C je kompaktná e-cigareta, ktorá vnútri kovového tela ukrýva integrovanú batériu so solídnou kapacitou, 800mAh. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Komárno
 • Košice
19,50 €
Modrá
Modrá
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
 • Komárno
19,50 €
Šedá
Šedá
Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Komárno
 • Košice
 • Trnava
19,50 €
Zelená
Zelená
Skladom onlineSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
 • Bratislava
19,50 €
+získate 19 bodov Viac informácií

Jednoduché elektronické cigarety Joyetech vie na jednotku a platí to i v prípade tohto pod systému. EVIO C je kompaktná e-cigareta, ktorá vnútri kovového tela ukrýva integrovanú batériu so solídnou kapacitou, 800mAh. Tú je naviac možné rýchlo nabíjať pomocou USB-C portu. Nechýba ani indikátor zostávajúcej kapacity batérie. Celé ovládanie obstará jediné tlačítko, pomocou ktorého e-cigaretu zapnete a vypnete. Tlačítko sa drží i pri samotnom vapovaní, avšak EVIO C je naviac vybavené tiež automatickým systémom žhavenia, takže para sa začne tvoriť už pri samotnom potiahnutí z náustku.

Do batérie sa zasúva plastový pod, slúžiaci ako 2ml nádržka pre e-liquid a náustok. Zároveň sa do neho inštaluje žhaviaca hlava. Tú nie je nutné nijako skrutkovať, jednoducho sa do podu zasunie. V balení naviac nájdete hneď dve žhaviace hlavy s odporom 0,8Ω a mesh špirálkou pre rovnomerné a okamžité žhavenie. Aj keď máte len jeden pod a jednu žhaviacu hlavu, môžete si vychutnať oba štýly vapovania. Podľa toho, ako pod do batérie zasuniete, EVIO C ponúkne iný prívod vzduchu, ktorý bude zodpovedať potiahnutiam ústa-pľúca alebo utiahnutým potiahnutiam priamo do pľúc.

Obsah balenia a parametre

1x EVIO C batéria
1x EVIO C pod
2x žhaviaca hlava EN MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. 0,8Ω
1x USB-C kábel

Obsah balenia a parametre môžu byť ešte upresnené.

Rozmery: 116mm x 22,5mm x 12,7mm
Objem: 2ml
Batéria: 800mAh
Nabíjanie: USB-C port (5V/2A)

Obsah balenia a parametre

Batéria a nabíjanie

Integrovanú batériu so skvelou kapacitou 800mAh je možné nabíjať pomocou rýchleho 2A USB-C portu.

Batéria a nabíjanie

Pod a žhaviaca hlava

Plastová nádržka s objemom 2ml, ktorá sa plní e-liquidom, slúži zároveň ako náustok. Do batérie ju stačí vložiť, drží pomocou magnetov. Podľa toho, ako pod do batérie zasuniete, naviac ovplyvníte prívod vzduchu a môžete si vychutnať potiahnutia ústa-pľúca alebo utiahnuté potiahnutia priamo do pľúc. Tiež žhaviaca hlava sa ľahko inštaluje, do podu ju stačí zasunúť.

Pod a žhaviaca hlava

Plnenie

EVIO C pod ponúka jednoduché plnenie po otvorení silikónovej krytky na bočnej strane.

Plnenie
Parametre
VýrobcaJoyetech
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna, Modrá, Šedá, Zelená
Kapacita batérie800 mAH
Objem tanku2 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Sprievodca výberom
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.