Joyetech

Joyetech Exceed Grip

  5 na základe 1 hodnotenia

  Ďalší obyčajný pod systém? Joyetech tentokrát prichádza s inováciou a Exceed Grip tak ponúka hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Integrovaná batéria s kapacitou 1000mAh je pripravená zvládnuť výstupný výkon až 20W. Celý popis

  Biela
  Biela
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  23,50 €
  Čierna
  Čierna
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  23,50 €
  Modrá
  Modrá
  Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Trnava
  23,50 €
  +získate 23 bodov Viac informácií

  Ďalší obyčajný pod systém? Joyetech tentokrát prichádza s inováciou a Exceed Grip tak ponúka hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Integrovaná batéria s kapacitou 1000mAh je pripravená zvládnuť výstupný výkon až 20W. Ten nie je potrebné nijako zložito nastavovať, Exceed Grip je totiž vybavený inteligentným čipom, ktorý výkon automaticky prispôsobí. Nechýbajú ani typické ochrany proti predžhaveniu, prebitiu, podbitiu a skratu. Po novom sa však môžete spoľahnúť tiež na ochranu proti prepáleniu vaty. Už sa nemusíte báť potiahnutí nasucho, v prípade nedostatku e-liquidu zariadenie automaticky prestane žhaviť špirálku. Joyetech Exceed Grip nie je len inteligentná, ale tiež veľmi praktická elektronická cigareta.

  To jej zaisťuje systém, vďaka ktorému môže využívať pod, ale i cartridge s vymeniteľnou žhaviacou hlavou. Na výber tak máte jednoduchý pod, ktorý už obsahuje všetko, čo potrebujete a stačí ho len naplniť, alebo si Exceed Grip môžete užiť s cartridge, do ktorej je potrebné ešte naskrutkovať žhaviacu hlavu. Zatiaľ čo pod je určený pre utiahnutejšie poťahovanie spôsobom ústa-pľúca (ako z cigariet), žhaviaca hlava ponúka voľnejšie potiahnutie, umožňujúce priame potiahnutia do pľúc (ako vodná fajka). Je teda iba na vás, aký spôsob poťahovania a aký spôsob používania Exceed Grip využijete, každý vám totiž prinesie trochu iný, ale nemenej kvalitný pôžitok z vapovania.

  Obsah balenia a parametre

  1x Exceed Grip batéria
  1x náhradný pod Mesh 0,8Ω 3,5ml
  1x cartridge a EX-M hlava 0,4Ω 4,5ml
  1x náhradná žhaviaca hlava EX-M 0,4Ω
  1x micro USB kábel

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 74mm x 40mm x 21mm
  Objem: 3,5ml (pod) / 4,5ml (cartridge)
  Odpor: 0,8Ω (pod) / 0,4Ω (cartridge)
  Výstupný výkon: max. 20W
  Batéria: 1000mAh
  Nabíjanie: micro USB port

  Obsah balenia a parametre

  Batéria

  Ľahká, ale kvalitná konštrukcia ukrýva integrovanú batériu s kapacitou 1000mAh. Na ovládanie batérie postačí jediné tlačítko, ktorým ju zapnete a vypnete. Výkon nie je potrebné nijako nastavovať, inteligentný čip to urobí za vás. Na nabíjanie slúži micro USB port.

  Batéria

  Indikácia

  Praktická indikácia zostávajúcej kapacity batérie pomocou farebnej LED diódy.

  Indikácia

  Žhaviaca hlava / pod

  Ústa-pľúca alebo priamo do pľúc? Jednoduchý pod alebo vymeniteľná žhaviaca hlava? S Exceed Grip si vychutnáte oboje a záleží len na vás, ktorý z oboch systémov použijete. Či pod, či cartridge sa do batérie dajú ľahko zasunúť a ich výmena je teda absolútne bezproblémová.

  Žhaviaca hlava / pod

  Plnenie

  Pre naplnenie stačí pod / cartridge vytiahnuť z batérie a otvoriť krytku. Zatiaľ čo pod ponúka objem až 3,5ml, cartridge je o niečo väčšia a naplniť do nej môžete až 4,5ml.

  Plnenie
  Parametre
  VýrobcaJoyetech
  Záruka24 mesiacov
  FarbaBiela, Čierna, Modrá
  Kapacita batérie1000 mAH
  Objem tanku3 ml *
  Nabíjanie z USBÁno
  Integrovaná batériaÁno
  Spôsob použitiaMTL, DL
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Sprievodca vyberom SK
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem