Joyetech

Joyetech Exceed Grip

 • Novinka
5 na základe 1 hodnotenia

Ďalší obyčajný pod systém? Joyetech tentokrát prichádza s inováciou a Exceed Grip tak ponúka hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Integrovaná batéria s kapacitou 1000mAh je pripravená zvládnuť výstupný výkon až 20W. Celý popis

Biela
Biela
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
23,50 €
Čierna
Čierna
Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
23,50 €
Modrá
Modrá
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Trnava
 • Komárno
23,50 €
+získate 23 bodov Viac informácií

Ďalší obyčajný pod systém? Joyetech tentokrát prichádza s inováciou a Exceed Grip tak ponúka hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Integrovaná batéria s kapacitou 1000mAh je pripravená zvládnuť výstupný výkon až 20W. Ten nie je potrebné nijako zložito nastavovať, Exceed Grip je totiž vybavený inteligentným čipom, ktorý výkon automaticky prispôsobí. Nechýbajú ani typické ochrany proti predžhaveniu, prebitiu, podbitiu a skratu. Po novom sa však môžete spoľahnúť tiež na ochranu proti prepáleniu vaty. Už sa nemusíte báť potiahnutí nasucho, v prípade nedostatku e-liquidu zariadenie automaticky prestane žhaviť špirálku. Joyetech Exceed Grip nie je len inteligentná, ale tiež veľmi praktická elektronická cigareta.

To jej zaisťuje systém, vďaka ktorému môže využívať pod, ale i cartridge s vymeniteľnou žhaviacou hlavou. Na výber tak máte jednoduchý pod, ktorý už obsahuje všetko, čo potrebujete a stačí ho len naplniť, alebo si Exceed Grip môžete užiť s cartridge, do ktorej je potrebné ešte naskrutkovať žhaviacu hlavu. Zatiaľ čo pod je určený pre utiahnutejšie poťahovanie spôsobom ústa-pľúca (ako z cigariet), žhaviaca hlava ponúka voľnejšie potiahnutie, umožňujúce priame potiahnutia do pľúc (ako vodná fajka). Je teda iba na vás, aký spôsob poťahovania a aký spôsob používania Exceed Grip využijete, každý vám totiž prinesie trochu iný, ale nemenej kvalitný pôžitok z vapovania.

Obsah balenia a parametre

1x Exceed Grip batéria
1x náhradný pod Mesh 0,8Ω 3,5ml
1x cartridge a EX-M hlava 0,4Ω 4,5ml
1x náhradná žhaviaca hlava EX-M 0,4Ω
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 74mm x 40mm x 21mm
Objem: 3,5ml (pod) / 4,5ml (cartridge)
Odpor: 0,8Ω (pod) / 0,4Ω (cartridge)
Výstupný výkon: max. 20W
Batéria: 1000mAh
Nabíjanie: micro USB port

Obsah balenia a parametre

Batéria

Ľahká, ale kvalitná konštrukcia ukrýva integrovanú batériu s kapacitou 1000mAh. Na ovládanie batérie postačí jediné tlačítko, ktorým ju zapnete a vypnete. Výkon nie je potrebné nijako nastavovať, inteligentný čip to urobí za vás. Na nabíjanie slúži micro USB port.

Batéria

Indikácia

Praktická indikácia zostávajúcej kapacity batérie pomocou farebnej LED diódy.

Indikácia

Žhaviaca hlava / pod

Ústa-pľúca alebo priamo do pľúc? Jednoduchý pod alebo vymeniteľná žhaviaca hlava? S Exceed Grip si vychutnáte oboje a záleží len na vás, ktorý z oboch systémov použijete. Či pod, či cartridge sa do batérie dajú ľahko zasunúť a ich výmena je teda absolútne bezproblémová.

Žhaviaca hlava / pod

Plnenie

Pre naplnenie stačí pod / cartridge vytiahnuť z batérie a otvoriť krytku. Zatiaľ čo pod ponúka objem až 3,5ml, cartridge je o niečo väčšia a naplniť do nej môžete až 4,5ml.

Plnenie
Parametre
VýrobcaJoyetech
Záruka24 mesiacov
Kapacita batérie1000 mAH
Objem tanku3 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Spôsob použitiaMTL, DL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem