Joyetech RunAbout Pod sada

Novinka
Joyetech RunAbout Pod sada
Joyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sadaJoyetech RunAbout Pod sada
Black WoodBlack WoodSkladomodoslanie zajtraSkladom na 4 predajniach20,26 €
+-
Marble Marble Skladomodoslanie zajtraSkladom na 2 predajniach20,26 €
+-
Oak TextureOak TextureSkladomodoslanie zajtraSkladom na 4 predajniach20,26 €
+-
Red WoodRed WoodSkladomodoslanie zajtraSkladom na 2 predajniach20,26 €
+-
RivaRivaSkladomodoslanie zajtraSkladom na 3 predajniach20,26 €
+-
ZebraZebraSkladom na centráleNa obj. 24hod20,26 €
+-
starstarstarstarstar5 na základe 2 hodnotenia
Technické parametre
VýrobcaJoyetech
Záruka24 mesiacov
Kapacita480 mAh
Objem nádržky2 ml
Typ použitiaMTL
Priemer15.5 mm
Nabíjanie z USBÁno
+získate 20 bodov (Viac informácií)

Výhodou pod systému nie je iba jednoduchosť a praktickosť, ale tiež originálny dizajn, ktorému sa nekladú medze. Vaša elektronická cigareta tak môže pripomínať závodné auto, pero, alebo v prípade Joyetech RunAbout luxusnú jachtu. Tá i napriek malým rozmerom s hmotnosťou len 77,5g ponúka solídnu integrovanú batériu s kapacitou 480mAh, ktorú je možné rýchlo nabiť pomocou micro USB portu. RunAbout je k dostaniu v krásnych farebných variantoch imitujúcich drevo, ale tiež vo viacerých odvážnych a jedinečných vzoroch.

Vzhľadom na to, že ide o takzvaný pod systém, používanie a údržba je absolútne nenáročná. Žhaviaca hlava odparujúca e-liquid je vnútri plastovej nádržky pre e-liquid s objemom 2ml a dohromady tak tvoria pod. V prípade potreby sa jednoducho mení celý pod, ktorý sa z batérie jednoducho vysunie a nahradí novým. Žiadne skrutkovanie alebo zložitá výmena, RunAbout je ideálnou elektronickou cigaretou pre začiatočníka. Režim konštantného výstupného napätia zaistí stále žhavenie a v kombinácii s vyšším odporom 1,2Ω zabezpečí krásne utiahnuté potiahnutie podobné klasickým cigaretám. RunAbout je ideálny na použitie s nikotínovými soľami.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x RunAbout batéria
2x RunAbout pod
1x micro USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 117mm x 30,5mm x 15,5mm
Režim: konštantné výstupné napätie
Odpor špirálky: 1,2Ω
Objem: 2ml
Batéria: 480mAh
Nabíjanie: micro USB port
Tlačítko: Áno

Batéria

Integrovaná batéria s kapacitou 480mAh má solídnu výdrž vďaka vyššiemu odporu žhaviacej hlavy. Na rýchle nabíjanie slúži micro USB port.
Batéria

Tlačítko

Nenápadne zakomponované tlačítko je určené na zapínanie, vypínanie a vapovanie.
Tlačítko

Podsvietenie

Šikovné podsvietenie tlačítka a LED indikátor v spodnej časti vás informujú o ostávajúcej kapacite batérie. Vyberať môžete medzi siedmimi farbami alebo podsvietenie úplne vypnúť.
Podsvietenie
Pod

Pod

Pod je tvorený nádržkou pre e-liquid, žhaviacou hlavou s odporom 1,2Ω a náustkom. V prípade potreby sa nevymieňajú jednotlivé časti, ale celý pod, ktorý sa do batérie jednoducho zasunie. Pre naplnenie stačí pod vybrať z batérie a otvoriť silikónovú krytku.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Príslušenstvo
Skladomodoslanie zajtra
Skladom na 4 predajniach
3,65 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem