Nitecore

Nitecore UAC20, USB-C nabíjací kábel až 3A, 1m

  5 na základe 2 hodnotenia

  Vysokokvalitný USB-C kábel, ktorý sa vyznačuje nielen skvelými parametrami, ale tiež veľkou odolnosťou. Popredný výrobca nabíjačiek Nitecore prichádza so svojím vlastným USB-C káblom, ktorý využijete či na nabíjanie, tak aj na prenos dát. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  5,50 €
  +získate 5 bodov Viac informácií

  Vysokokvalitný USB-C kábel, ktorý sa vyznačuje nielen skvelými parametrami, ale tiež veľkou odolnosťou.

  Popredný výrobca nabíjačiek Nitecore prichádza so svojím vlastným USB-C káblom, ktorý využijete či na nabíjanie, tak aj na prenos dát. Všetko je naviac vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Samotný kábel je obalený nylonovým opletom a TPE izoláciou, čo zaisťuje nielen odolnosť voči vode, ale tiež ohnutiu.

  USB konektory majú kvalitné hliníkové telo, ktoré ich chráni proti mechanickému poškodeniu. Kvalitne spracované sú tiež pozlátené kontakty USB-C konektora, vďaka čomu sú odolné proti korózii. Spevnenia sa dočkali i konce konektorov, kde prechádzajú do kábla. Nehrozí teda vytrhnutie, ohnutie alebo zlomenie kábla.

  Nitecore UAC20 USB-C kábel nevyužijete len na nabíjanie, skvele poslúži tiež na prenos dát. S rýchlosťou až 480Mbps nebudete musieť dlho čakať na akýkoľvek súbor.

  Obsah balenia:
  1x Nitecore UAC20, USB-C nabíjací kábel až 3A, 1m

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Parametre:
  Dĺžka: 1m
  Funkcie: Nabíjanie, prenos dát
  Nabíjací prúd: max. 3A
  Kábel: Nylonový oplet

  Parametre
  VýrobcaNitecore
  Záruka24 mesiacov
  Vianoce 2021Sprievodca vyberom SK
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.