SLIQUID

SLIQUID - Barly Red

  3.6 na základe 22 hodnotenia

  Vynikajúca náplň SLIQUID s nikotínovou soľou. Výrazný Barly Red si najviac užijú fajčiari silných červených cigariet, ktorí potrebujú, aby každé potiahnutie malo ten správny "ríz". Celý popis

  20mg
  20mg
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  5,00 €
  10mg
  10mg
  Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  5,00 €
  +získate 5 bodov Viac informácií

  Vynikajúca náplň SLIQUID s nikotínovou soľou.

  Výrazný Barly Red si najviac užijú fajčiari silných červených cigariet, ktorí potrebujú, aby každé potiahnutie malo ten správny "ríz". Starostlivo vybraná zmes niekoľkých tabakov ľahko uspokojí vašu túžbu po cigaretách.

  SLIQUID obsahuje nikotínovú soľ. Oproti bežnému nikotínu ponúka hneď niekoľko výhod. Zatiaľ čo klasické e-liquidy majú silnejší hit, ktorý vám bráni v inhalácii väčšieho množstva nikotínu, nikotínové soli dávajú pri rovnakej sile nikotínu omnoho slabší hit. V jednom potiahnutí je teda možné do tela dostať väčšiu dávku nikotínu, ktorá bude pocitovo podobná klasickým cigaretám. Odpadáva tak nutnosť nepretržitého poťahovania z e-cigarety a i s menšími pod systémami je možné bez problémov uspokojiť túžbu po nikotíne.

  Vzhľadom na to, že náplne s nikotínovou soľou sú určené pre menšie e-cigarety a pre poťahovanie ústa-pľúca, SLIQUID prichádza s pomerom 50VG / 50PG. Ponúka tak vyvážený pomer produkcie pary a podania chuti. Priam ideálny je tiež pre obľúbené pod systémy.

  Prvotriednu kvalitu náplniam SLIQUID zaisťujú tie najlepšie suroviny. Výrobné postupy sa riadia prísnymi pravidlami, čo v spojení s dôkladnou kontrolou každého kroku zaisťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pre nevyhnutné overenie špičkovej kvality sú náplne SLIQUID testované adreditovaným laboratóriom v Českej republike, sú teda absolútne v súlade so všetkými normami EÚ.

  Parametre
  VýrobcaSLIQUID
  Záruka24 mesiacov
  Podiel PG/VG50/50
  Objem10 ml
  Intenzita nikotínu10, 20 mg
  Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
  Identifikátor výrobkuSLIQUID Barly Red
  Signálne slovoNebezpečenstvo
  Výstražný symbol nebezpečenstvaGHS06
  InformácieObsahuje: nikotín (ISO), kyselina salicylová Toxický po požití. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO POŽITÍ: Okamžite volajte lekára. Uchovávajte uzamknuté. Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním v zberni nebezpečných odpadov. Výrobca: Vitaestyle s.r.o., Štemberova 200, Kyšice, Česká republika, telefón: +420 377 420 697
  Sprievodca výberom
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.