eLeaf

Eleaf iCare Flask

  2.5 na základe 2 hodnotenia

  Séria iCare sa už od začiatku nesie v duchu malých rozmerov a elegantného dizajnu. Aj keď sa Flask pýši netradičnými tvarmi, miniatúrne rozmery mu zostali a tento drobček sa vám bez problémov schová v dlani. Celý popis

  Čierna
  Čierna
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  19,50 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  19,50 €
  +získate 19 bodov Viac informácií

  Séria iCare sa už od začiatku nesie v duchu malých rozmerov a elegantného dizajnu. Aj keď sa Flask pýši netradičnými tvarmi, miniatúrne rozmery mu zostali a tento drobček sa vám bez problémov schová v dlani. Integrovaná batéria dosahuje kapacitu 520mAh a atomizér je šikovne skrytý priamo v tele batérie, kde drží pomocou magnetického adaptéra. Manipulácia s atomizérom je teda absolútne jednoduchá, nie je potrebné nič skrutkovať, jednoducho ho z batérie vytiahnete a po naplnení opäť zasuniete dovnútra. Táto jednoduchosť sa prejavuje tiež v ovládaní, ktoré nie je vôbec zložité a Eleaf iCare Flask je teda skvelou voľbou pre úplných začiatočníkov, alebo keď sa nechcete starať o zložité nastavovanie.

  Bez displeja i tlačítok, iCare Flask je vybavené systémom automatického žhavenia, takže pri potiahnutí nemusíte držať tlačítko. Flask totiž ani žiadne nemá. Nemusíte teda nič nastavovať, batériu stačí nabiť, atomizér naplniť a môžete v kľude vapovať. Tiež prípadná výmena žhaviacej hlavy je ľahká. Tá je totiž integrovaná v atomizére a pri jeho opotrebovaní skrátka vymeníte celý atomizér. Nie je teda nutné nič skrutkovať a komplikovane vymieňať. Vnútri atomizéra je špirálka s vyšším odporom 1Ω, ktorá ponúka utiahnuté potiahnutie, podobné klasickým cigaretám. Objem atomizéra je 1ml a pre jeho naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť s náustkom.

  Obsah balenia a parametre

  1x iCare Flask batéria
  1x iCare Flask atomizér
  1x 510 magnetický konektor

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 71mm x 42mm x 12mm
  Batéria: 520mAh
  Nabíjanie: micro USB port

  Rozmery: 62mm x 14mm
  Objem: 1ml
  Odpor: 1Ω
  Závit: 510

  Obsah balenia a parametre

  Batéria

  Netradičný tvar sa v ruke pohodlne drží, bez problémov sa vojde tiež do vrecka. Eleaf iCare Flask ukrýva batériu s kapacitou 520mAh a na jeho nabíjanie slúži micro USB port naspodku zariadenia.

  Batéria

  Magnetický konektor

  Atomizér sa do batérie nemusí nijako skrutkovať, ku kontaktu je pripojený špeciálnym magnetickým adaptérom. V prípade potreby teda stačí atomizér vytiahnuť.

  Magnetický konektor

  Atomizér

  Sklenený atomizér ponúka krásny prehľad o stave e-liquidu, tiež vďaka výrezu v iCare Flask batérii. Vždy tak vidíte, kedy je potrebné doplniť e-liquid.

  Atomizér

  Plnenie

  Flask atomizér je vybavený ľahkým systémom plnenia, kedy stačí odskrutkovať hornú časť s náustkom.

  Plnenie
  Parametre
  VýrobcaeLeaf
  Záruka24 mesiacov
  FarbaČierna, Strieborná
  Kapacita batérie520 mAH
  Objem tanku1 ml *
  Nabíjanie z USBÁno
  Integrovaná batériaÁno
  Spôsob použitiaMTL
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Dovolenka s VaprioSprievodca vyberom SK
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet a príslušenstva osobám mladším ako 18 rokov! Na našej webovej stránke používame súbory "cookie", aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili ju Vašim požiadavkám. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s ich využitím.