eLeaf

Eleaf iCare Flask

  Séria iCare sa už od začiatku nesie v duchu malých rozmerov a elegantného dizajnu. Aj keď sa Flask pýši netradičnými tvarmi, miniatúrne rozmery mu zostali a tento drobček sa vám bez problémov schová v dlani. Celý popis

  Čierna
  Čierna
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  19,50 €
  Strieborná
  Strieborná
  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  19,50 €
  +získate 19 bodov Viac informácií

  Séria iCare sa už od začiatku nesie v duchu malých rozmerov a elegantného dizajnu. Aj keď sa Flask pýši netradičnými tvarmi, miniatúrne rozmery mu zostali a tento drobček sa vám bez problémov schová v dlani. Integrovaná batéria dosahuje kapacitu 520mAh a atomizér je šikovne skrytý priamo v tele batérie, kde drží pomocou magnetického adaptéra. Manipulácia s atomizérom je teda absolútne jednoduchá, nie je potrebné nič skrutkovať, jednoducho ho z batérie vytiahnete a po naplnení opäť zasuniete dovnútra. Táto jednoduchosť sa prejavuje tiež v ovládaní, ktoré nie je vôbec zložité a Eleaf iCare Flask je teda skvelou voľbou pre úplných začiatočníkov, alebo keď sa nechcete starať o zložité nastavovanie.

  Bez displeja i tlačítok, iCare Flask je vybavené systémom automatického žhavenia, takže pri potiahnutí nemusíte držať tlačítko. Flask totiž ani žiadne nemá. Nemusíte teda nič nastavovať, batériu stačí nabiť, atomizér naplniť a môžete v kľude vapovať. Tiež prípadná výmena žhaviacej hlavy je ľahká. Tá je totiž integrovaná v atomizére a pri jeho opotrebovaní skrátka vymeníte celý atomizér. Nie je teda nutné nič skrutkovať a komplikovane vymieňať. Vnútri atomizéra je špirálka s vyšším odporom 1Ω, ktorá ponúka utiahnuté potiahnutie, podobné klasickým cigaretám. Objem atomizéra je 1ml a pre jeho naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť s náustkom.

  Obsah balenia a parametre

  1x iCare Flask batéria
  1x iCare Flask atomizér
  1x 510 magnetický konektor

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 71mm x 42mm x 12mm
  Batéria: 520mAh
  Nabíjanie: micro USB port

  Rozmery: 62mm x 14mm
  Objem: 1ml
  Odpor: 1Ω
  Závit: 510

  Obsah balenia a parametre

  Batéria

  Netradičný tvar sa v ruke pohodlne drží, bez problémov sa vojde tiež do vrecka. Eleaf iCare Flask ukrýva batériu s kapacitou 520mAh a na jeho nabíjanie slúži micro USB port naspodku zariadenia.

  Batéria

  Magnetický konektor

  Atomizér sa do batérie nemusí nijako skrutkovať, ku kontaktu je pripojený špeciálnym magnetickým adaptérom. V prípade potreby teda stačí atomizér vytiahnuť.

  Magnetický konektor

  Atomizér

  Sklenený atomizér ponúka krásny prehľad o stave e-liquidu, tiež vďaka výrezu v iCare Flask batérii. Vždy tak vidíte, kedy je potrebné doplniť e-liquid.

  Atomizér

  Plnenie

  Flask atomizér je vybavený ľahkým systémom plnenia, kedy stačí odskrutkovať hornú časť s náustkom.

  Plnenie
  Parametre
  VýrobcaeLeaf
  Záruka24 mesiacov
  FarbaČierna, Strieborná
  Objem tanku1 ml *
  Nabíjanie z USBÁno
  Priemer14 mm
  Integrovaná batériaÁno
  Spôsob použitiaMTL
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Vianoce 2019
  Hore
  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
  Rozumiem