Smoktech

SMOK Fetch Pro sada

  4,8 na základe 30 hodnotenia

  Praktickosť podu, funkcie módu, to všetko v jednej kvalitnej konštrukcii. SMOK Fetch Pro v sebe kombinuje to najlepšie z oboch svetov a výsledkom je do ruky príjemne padnúca elektronická cigareta s radom šikovných fukcií, prehľadným displejom a predovšetkým s možnosťou meniť batériu 18650 (nie je súčasťou balenia). Celý popis

  Oranžová
  Oranžová
  Nie je skladom
  31,50 €
  +získate 31 bodov Viac informácií

  Praktickosť podu, funkcie módu, to všetko v jednej kvalitnej konštrukcii. SMOK Fetch Pro v sebe kombinuje to najlepšie z oboch svetov a výsledkom je do ruky príjemne padnúca elektronická cigareta s radom šikovných fukcií, prehľadným displejom a predovšetkým s možnosťou meniť batériu 18650 (nie je súčasťou balenia). Tá umožňuje Fetch Pro dosiahnuť až 80W výkonu a vám naplno si užiť i nízkoodporovú hlavu pre priame poťahovanie do pľúc, ktorá je súčasťou balenia. Nabíjať batériu je naviac možné priamo v móde, pomocou USB-C portu.

  Žhaviacu hlavu v sade nenájdete len jednu, sú tam hneď dve. Obe majú moderné mesh špirálky a zatiaľ čo RPM pod s hlavou ponúka odpor 0,4Ω a objem 4,3ml, s podom a hlavou RGC si užijete kužeľovú mesh špirálku s nízkym odporom 0,17Ω a objemom 4ml. Inovatívne zhotovená hlava produkuje teplú paru, veľké mraky a dokonalú chuť. Kužeľovitý tvar koncentruje vytvorenú paru, čo má za výsledok špičkové podanie chuti. MeshŠpeciálne pletivo v tvare sieťky. Vyznačuje sa veľkou odparovacou plochou, rovnomerným žhavením a prekresleným podaním chuti. zaisťuje rýchle a rovnomerné žhavenie pre ten najlepší možný pôžitok z vapovania.

  Ten si naviac úplne prispôsobíte vďaka nastaviteľnému výkonu. Prehľadný displej na bočnej strane SMOK Fetch Pro je nielen neoceniteľným zdrojom informácií o zostávajúcej kapacite batérie, nastavenom výkone, odpore špirálky a čase i počte potiahnutí, ale tiež praktickým pomocníkom pre jednoduché nastavenie výstupného výkonu v rozsahu 5W-80W. To v spojení s nastaviteľnými prívodmi vzduchu na základniach podov prináša plne nastaviteľný a bezkonkurenčný vaping.

  Obsah balenia a parametre

  1x Fetch Pro mód
  1x Fetch Pro RPM pod 0,4Ω 4,3ml
  1x Fetch Pro RPM pod 0,17Ω 4ml
  1x USB-C kábel

  Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

  Rozmery: 93,5mm x 46mm x 22mm
  Nastaviteľný výkon: 5W-80W
  Vstupné napätie: 3,3V-4,2V
  Výstupné napätie: 0,5V-4V
  Podporované režimy: VW
  Podporovaný odpor: 0,1Ω-2,5Ω
  Batéria: 18650 (aspoň 25A) – nie je súčasťou balenia
  Nabíjanie: USB-C port (5V/2A)
  Náustok: 510

  Obsah balenia a parametre

  Batéria

  Dvierka naspodku Fetch Pro módu poskytujú ľahký prístup k priestoru pre jednu batériu 18650 (nie je súčasťou balenia). Vďaka batérii s vysokým vybíjacím prúdom poskytne mód výkon až 80W. Rýchle nabíjanie sprostredkuje USB-C port.

  Batéria

  Dizajn

  Skvele padnúci do ruky, Fetch Pro je s kovovou konštrukciou priam stvorený pre celodenné vapovanie. Bočný displej umožní rýchle a prehľadné nastavenie výkonu.

  Dizajn

  Pod

  Žiadne skrutkovanie alebo zložitá inštalácia, pod stačí do módu jednoducho zasunúť, pevne drží pomocou magnetov. Plastový pod poskytuje objem 4-4,3ml, nastaviteľný prívod vzduchu, 510 náustok a vymeniteľnú žhaviacu hlavu.

  Pod

  Žhaviaca hlava

  Výkonné nízkoodporové hlavy stačí do podu zasunúť, ich výmena je jednoduchá. Balenie obsahuje dve rôzne hlavy a dva rôzne pody.

  Žhaviaca hlava
  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,8
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (96 %)
  Hodnotilo 30 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaSmoktech
  Záruka24 mesiacov
  FarbaOranžová
  S displejomÁno
  Spôsob použitiaDL
  Podporované režimyNastavenie výkonu
  Výkon5 - 80 W
  Typ batérie18650
  Šírka / priemer22 mm
  Výška94 mm
  Objem4 ml *
  Spôsob žhaveniaTlačidlo
  Počet článkov1
  * Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).