SXmini

SXmini Mi Class - zlatá farba

  • Doprava zadarmo
4 na základe 3 hodnotenia

Tiež ďalší výrobca známy svojimi drahými a luxusnými módmi sa púšťa do výroby v súčasnosti takých populárnych pod systémov. Nerezové telo s nádherným dizajnom sa vyznačuje prvotriednou konštrukciou, do ktorej sa vošiel i malý displej, uľahčujúci každodenné používanie. Celý popis

Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
47,90 €
+získate 47 bodov Viac informácií

Tiež ďalší výrobca známy svojimi drahými a luxusnými módmi sa púšťa do výroby v súčasnosti takých populárnych pod systémov. Nerezové telo s nádherným dizajnom sa vyznačuje prvotriednou konštrukciou, do ktorej sa vošiel i malý displej, uľahčujúci každodenné používanie. Krásny vzhľad SXmini Mi Class dopĺňajú špičkové parametre v podobe integrovanej batérie s kapacitou 400mAh, výstupného výkonu 7W-13W a objemu podu 1,8ml. To všetko je riadené inteligentným čipom YiHi SX290, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre pod systémy.

Rovnako ako ostatné pod systémy, tiež SXmini Mi Class ponúka nielen jednoduché ovládanie, ale tiež používanie a bezstarostnú údržbu. Všetko dôležité je totiž uložené v takzvanom pode. Ten slúži ako náustok, nádržka pre e-liquid, ale tiež v ňom nájdete žhaviacu hlavu so špirálkou s odporom 1Ω. Vnútri hlavy sa nachádza špeciálna keramika, ktorá vám sprostredkuje výborné podanie chuti. Pod ľahko doplníte e-liquidom cez horný závit a v prípade opotrebovania ho nemusíte nijako rozoberať, stačí vymeniť celý pod. Jeho inštalácia je veľmi rýchla.

Obsah balenia a parametre

1x SXmini Mi Class batéria
1x SXmini Mi Class pod
1x micro USB port

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 85,5mm x 20,6mm x 20,2mm
Objem: 1,8ml
Výstupný výkon: 7W-13W
Výstupné napätie: max. 4V
Batéria: 400mAh
Nabíjanie: micro USB port

Obsah balenia a parametre

Batéria

Integrovaná batéria s kapacitou 400mAh poskytuje pohodlné, dlhé vapovanie na jedno nabitie.

Batéria

Displej

Malý displej je praktickým pomocníkom pre zobrazenie parametrov a ostávajúcej kapacity batérie.

Displej

Nabíjanie

Na nabíjanie batérie slúži micro USB port umiestnený naspodku zariadenia.

Nabíjanie

Pod

Náustok, nádržka pre e-liquid a žhaviaca hlava, to všetko dohromady tvorí pod, ktorý v prípade potreby jednoducho vymeníte. Nie je teda potrebné nič rozoberať. Žhaviaca hlava má odpor 1Ω a je určená pre poťahovanie ústa-pľúca.

Pod

Používanie

Pod sa do batérie jednoducho zasunie. Súčasťou balenia je tiež praktická krytka na zakrytie náustku. Pre naplnenie stačí odskrutkovať hornú časť podu. Objem je 1,8ml.

Používanie
Parametre
VýrobcaSXmini
Záruka24 mesiacov
FarbaČierna
Kapacita batérie400 mAH
Objem tanku1.8 ml
Nabíjanie z USBÁno
Integrovaná batériaÁno
Spôsob použitiaMTL
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem