TobGun

TobGun - GOLD Shake and Vape

  4,3 na základe 29 hodnotenia

  Príchuť TobGun v Shake and Vape balení, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu. S TobGun Gold na vás čaká jemná tabaková príchuť s ľahko zemitými tónmi, ktorá sa len tak neomrzí a každé potiahnutie prináša vynikajúci pôžitok z lahodného tabaku. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 7 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Bratislava - Dúbravka
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  • Trnava
  8,60 €
  +získate 8 bodov Viac informácií
  Jak namíchat?
  Jak velká je dodaná lahvička? Objem lahvičky představuje celkové množství výsledné náplně.
  Kolik ml náplně je v Shake&Vape balení?
  Jaký obsah nikotinu má booster, který použijete pro míchání?
  Jaký obsah nikotinu si přejete ve své výsledné náplni?
  Výsledné hodnoty
  Do Shake&Vape lahvičky vlijte požadované množství beznikotinové báze v mililitrech.
  Do Shake&Vape lahvičky vlijte požadované množství vybraného nikotinového boosteru v mililitrech.

  Príchuť TobGun v Shake and Vape balení, určená pre namiešanie vlastného e-liquidu.

  S TobGun Gold na vás čaká jemná tabaková príchuť s ľahko zemitými tónmi, ktorá sa len tak neomrzí a každé potiahnutie prináša vynikajúci pôžitok z lahodného tabaku. Ideálny pre celodenné vapovanie.

  Vybrať si z ponuky koláčov, ovocných mixov a chladivých príchutí nie je problém, nájsť však poriadnu tabakovú príchuť už také ľahké nie je. Až doteraz. Prichádza totiž séria tabakových príchutí TobGun, ktorá ponúka len tie najlepšie a vyskúšané tabaky, dovedené k dokonalosti. Inteznívny, jemný, ale i svieži variant s chladivými tónmi, z TobGun aróm si vyberie každý. Silná príchuť, podobná ťažkým cigaretám, ale i ľahší variant a mentolová sviežosť, to je zabalené v praktickom Shake and Vape balení, ktoré stačí len doliať bázou, všetko poriadne premiešať a potom si už len užívať prvotriedny e-liquid.

  Starostlivá výroba prebieha priamo v Českej republike. V zariadeniach, ktoré spĺňajú striktné nariadenia, sa pod prísnym dohľadom využívajú iba tie najlepšie a najkvalitnejšie suroviny. Iba tak môže byť vždy a s absolútnou istotou zaručený dokonalý výsledný produkt, ktorý spĺňa všetky očakávania. Práve silný dôraz na špičkovú výrobu oddeľuje kvalitné príchute od tých priemerných.

  Ide o vysokokoncentrované príchute, nie o hotové náplne. Príchuť je potrebné zmiešať s bázou obsahujúcou propylénglykol a/alebo rastlinný glycerol.

  Parametre:
  20ml príchute v 60ml fľaštičke.

  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,3
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (86 %)
  Hodnotilo 29 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaTobGun
  Záruka24 mesiacov
  TypTabakové
  Množstvo príchute20 ml
  Objem balenia60 ml
  Vaprio Premium
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).