VOOPOO Rota Spinning Pod sada

Novinka
VOOPOO Rota Spinning Pod sada
VOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sadaVOOPOO Rota Spinning Pod sada
ČiernaČiernaSkladomodoslanie dnesSkladom na 4 predajniach22,50 €
+-
ModráModráSkladomodoslanie dnesSkladom na 4 predajniach22,50 €
+-
OranžováOranžováSkladomodoslanie dnesSkladom na 4 predajniach22,50 €
+-
Svetlo-šedáSvetlo-šedáNa ceste na centráluOčakávame Február 201922,50 €
Technické parametre
VýrobcaVOOPOO
Záruka24 mesiacov
Kapacita340 mAh
Objem nádržky1.5 ml
Typ použitiaMTL
Nabíjanie z USBÁno
+získate 22 bodov (Viac informácií)

Prvý pod systém, s ktorým to doslova roztočíte. VOOPOO Rota v sebe okrem iného ukrýva malý fidget spinner, s ktorého pomocou utíšite svoje nutkanie s niečím sa neustále hrať. Integrovaná batéria s kapacitou 340mAh poskytuje v spojení s vyšším odporom i solídnu výdrž na jedno nabitie. To všetko v miniatúrnych rozmeroch, ktoré sa ľahko vojdú do vrecka. VOOPOO Rota tak môžete mať neustále so sebou, či už to bude vaše hlavné zariadenie, alebo záloha pre špecifické príležitosti, tento pod systém vás uspokojí nielen utiahnutým potiahnutím a príjemným hitom, ale tiež výbornou chuťou.

VOOPOO Rota je tiež ideálny pre začiatočníkov. Nevyžaduje totiž žiadne nastavenia alebo zložitú údržbu, všetko je rýchle a jednoduché. Batériu stačí nabiť, pod naplniť a môžete vapovať. Práve pod obsahuje to najdôležitejšie a je potrebné ho pravidelne meniť. Okrem nádržky pre náplň v ňom nájdete tiež žhaviacu špirálku a vatu, z ktorej sa e-liquid odparuje. Po ich opotrebovaní nie je potrebné nič rozoberať a stačí vymeniť celý pod, ten sa do batérie jednoducho zasunie. Na nabíjanie je pripravený micro USB port v spodnej časti zariadenia.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Rota batéria
1x Rota pod
1x micro USB kábel

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 79mm x 37mm x 14mm
Objem: 1,5ml
Výstupný výkon: 6W-10W
Vstupné napätie: 3,3V-4,2V
Odpor: 1,5Ω
Batéria: 340mAh
Nabíjanie: micro USB port
Materiál: zinková zliatina a plast

Batéria

Vnútri tela sa nachádza integrovaná batéria s kapacitou 340mAh, ktorá sa nabíja pomocou micro USB portu. Jej výkon bohate postačí pre vyšší odpor špirálky a batéria tak ponúka solídnu výdrž na jedno nabitie.
Batéria
Spinner

Spinner

Okrem batérie v tele VOOPOO Rota nájdete tiež spinner, s ktorým e-cigaretu roztočíte.

Pod

Plastová nádržka pre e-liquid, ktorá zároveň slúži ako náustok a vnútri sa nachádza žhaviaca špirálka spoločne s vatou. Odpor špirálky je 1,5Ω. V prípade potreby je nutné vymeniť celý pod.
Pod

Plnenie

Pre naplnenie stačí pod vytiahnuť z batérie a otvoriť silikónovú krytku. Objem je až 1,5ml.
Plnenie
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..

Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem