Wotofo

Wotofo Agleted 3mm organická vata, 30ks

  4,6 na základe 35 hodnotenia

  Predpripravená organická vata od popredného výrobcu WOTOFO. Už sa nemusíte zdržovať s prípravou vaty, WOTOFO prínáša vysokokvalitnú organickú vatu v štýle šnúrok do topánok. Celý popis

  Skladom na centráleSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava - Dúbravka
  • Košice
  • Nitra
  4,95 €
  +získate 4 body Viac informácií

  Predpripravená organická vata od popredného výrobcu WOTOFO.

  Už sa nemusíte zdržovať s prípravou vaty, WOTOFO prínáša vysokokvalitnú organickú vatu v štýle šnúrok do topánok. Jeden koniec je zrolovaný pre ľahké pretiahnutie špirálkou. Dokonale odmerané množstvo vaty zaistí ľahké vloženie do špirálky a ideálne výsledky. Organická vata nie je nijako chemicky ošetrená alebo bielená, ponúka teda čisté podanie chuti a skvelé savé schopnosti.

  Parametre:
  Priemer: 3mm
  Množstvo: 30 kusov

  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,6
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (92 %)
  Hodnotilo 35 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaWotofo
  Záruka24 mesiacov
  Vaprio Premium
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).