Wotofo

Wotofo Profile RDA Mesh špirálky 0.18ohm - 10ks

  4,6 na základe 31 hodnotenia

  Náhradné mesh špirálky nielen pre Wotofo Profile RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu.. Dokonale pripravené mesh špirálky s rozmermi 16mm x 6,8mm sú priamo určené do Profile RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu., ale svoje využitie nájdu i v iných mesh atomizéroch. Celý popis

  Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Trnava
  3,65 €
  +získate 3 body Viac informácií

  Náhradné mesh špirálky nielen pre Wotofo Profile RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu..

  Dokonale pripravené mesh špirálky s rozmermi 16mm x 6,8mm sú priamo určené do Profile RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu., ale svoje využitie nájdu i v iných mesh atomizéroch. Vyrobené sú z kanthalu A1 a ich odpor je 0,18Ω. Odporúčaný výkon 40W-60W, výkon pre vypaľovanie nasucho potom 15W-20W. Užite si okamžité žhavenie, veľkú odparovaciu plochu, husté mraky pary a dokonalé podanie chuti.

  Parametre:
  Rozmery:  16mm x 6,8mm
  Odpor: 0,18Ω (40W-60W)
  Materiál: Kanthal A1
  Počet: 10 kusov

  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,6
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (92 %)
  Hodnotilo 31 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaWotofo
  Záruka24 mesiacov
  MateriálKanthal
  Vaprio Premium
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).