Wotofo

Wotofo Recurve DUAL RDA

 • Zľava 20 %
4,3 na základe 7 hodnotenia

Nedávna spolupráca YouTube recenzenta MikeVapes a Wotofo priniesla ovocie v podobe výborného RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu. Recurve pre jednu špirálku. Spolupráca pokračuje a Recurve je späť, tentokrát však vo verzii pre dve špirálky. Celý popis

Čierna
Čierna
Skladom na centrále
34,50 €12,10 €
Dúhová
Dúhová
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
34,50 €27,50 €
Modrá
Modrá
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Komárno
 • Košice
 • Trnava
34,50 €27,50 €
Strieborná
Strieborná
Skladom onlineSkladom na 5 predajniach
Skladom v predajniach
 • Banská Bystrica
 • Bratislava
 • Komárno
 • Košice
 • Trnava
34,50 €27,50 €
Zlatá
Zlatá
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
34,50 €27,50 €
+získate 27 bodov Viac informácií

Nedávna spolupráca YouTube recenzenta MikeVapes a Wotofo priniesla ovocie v podobe výborného RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu. Recurve pre jednu špirálku. Spolupráca pokračuje a Recurve je späť, tentokrát však vo verzii pre dve špirálky. Wotofo Recurve Dual RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu. je novým - staronovým kvapákom. Zatiaľ čo vonkajšok pôvodný Recurve príliš nepripomína, vnútri nájdeme starú známu základňu, ktorá tak dobre slúžila s jednou špirálkou a rovnako dobre si ju užijete i s dvomi špirálkami, najmä potom jej prívody, ktoré tvorí šesť otvorov na každej strane, privádzajúcich vzduch priamo k špirálkam.

Štyri kontakty, zapustené do základne, vyžadujú zastrihnutie špirálok ešte pred ich inštaláciou. Na to je v balení priložený špeciálny nástroj, s ktorého pomocou je to úplná hračka. Okrem neho s atomizérom dostanete ešte inbus, skrutkovač, predmotané špirálky, pripravenú vatu vo forme šnúrok a náhradné súčiastky, spoločne s extra náustkom. Bohatá výbava dopĺňa vynikajúci atomizér. Nechýba dostatočne široký a krásny 810 Goon náustok, vyrobený zo živice v jedinečných farbách.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálok, prípadne ich namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Recurve Dual RDARebuildable Dripping atomizér, teda atomizér pre namotanie vlastných špirálok, určený pre kvapkanie e-liquidu.
1x nástroj pre zastrihnutie špirálok
1x BF kontakt
1x balenie špirálok
1x balenie vaty
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 34mm x 24mm
Špirálky: Dve
Squonk: Áno
Závit: 510
Náustok: 810 Goon

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Recurve Dual RTARebuildable Tank atomizér, teda atomizér s tankom (nádržkou) pre namotanie vlastných špirálok. nie je nijako zložitý atomizér. Ľahko ho rozložíte na základňu, telo a náustok. Všetky súčasti sú spracované na vysokokvalitnej úrovni.

Konštrukcia

Základňa

Štyri zapustené kontakty v základni pojmú dve veľké špirálky, ktoré sú blízko seba. Recurve Dual miestom zbytočne neplytvá a je to cítiť na chuti i potiahnutí. Plný chuti a krásne hladký, to všetko vďaka premyslenej základni s malou komorou.

Základňa

Prívod vzduchu

Na každej strane šesť skosených otvorov privádza vzduch k špirálkam. V malej komore dôjde k dokonalému premiešaniu s vytvorenou parou a vy si tak užijete intenzívne podanie chuti s poriadnymi mrakmi pary.

Prívod vzduchu
Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
4,3
Priemerné hodnotenie tohto produktu
(86 %)
Hodnotilo 7 užívateľov

Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

Parametre
VýrobcaWotofo
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra24 mm
FarbaČierna, Dúhová, Modrá, Strieborná, Zlatá
Squonk centerpinÁno
Počet špirálokDualcoil
Typ airflowBočný
Vaprio Premium
Hore

Dôležité informácie


Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).