V hlavnej úlohe elegancia

V hlavnej úlohe elegancia

S týmito štýlovými e-cigaretami rozhodne urobíte dojem.

Nie všetky elektronické cigarety musia vyzerať rovnako, niektoré majú jedinečné tvary a originálny dizajn, stále však v prvom rade ponúknu skvelý pôžitok z vapovania.

Joyetech eRoll Mac PCC Advanced Sada

Nesmierne populárna, spoľahlivá, a predovšetkým štýlová elektronická cigareta Joyetech e-Roll hlási návrat v ešte lepšej kondícii než kedykoľvek predtým. Hlavnou hviezdou tejto sady je malá elektronická cigareta eRoll Mac, ktorá vsádza na miniatúrne rozmery a svojou veľkosťou tak pripomína klasickú tabakovú cigaretu. Tú dopĺňa silné nabíjacie puzdro, poskytujúce parádnu kapacitu, 2000mAh. Objem cartridge činí 0,55ml a pre naplnenie stačí odskrutkovať jej hornú časť. Vnútri cartridge sa tiež nachádza integrovaná žhaviaca hlava so špeciálnou keramickou výplňou a špirálkou s odporom 1,5Ω. Joyetech eRoll Mac je v spojení s nabíjacím puzdrom perfektnou sadou, ktorá hravo prekoná všetky pod systémy.

  • 3 varianty

Joyetech eRoll Mac PCC Advanced Sada

Skladom online

VapeOnly vPipe III Ebony e-Pipe - elektronická fajka

Elektronické fajky VapeOnly patria medzi skutočné skvosty a do detailu spracované zariadenia, s ktorými si užijete nielen výborné, ale tiež štýlové vapovanie. vPipe III na svoj chod využíva jednu batériu typu 18350 s kapacitou 1300mAh (je súčasťou balenia). Súčasťou balenia je tiež nabíjačka, ktorá je potrebná na nabíjanie batérie. Nechýba samozrejme ani atomizér so žhaviacou hlavou, ktorá sa stará o odparovanie e-liquidu. Objem má 1,2ml a atomizér ukrytý v dlhom, zahnutom náustku. Čo tu nenájdete, je tlačítko, e-fajka je totiž vybavená systémom automatického žhavenia a náplň teda začne odparovať pri potiahnutí.

Oncloud ION pod

Dizajn nadovšetko. Oncloud ION Pod systém je nádherná elektronická cigareta, ktorá je zároveň luxusným doplnkom. Vnútorná kovová konštrukcia zo zinkovej zliatiny je chránená dokonale zaobleným plastovým krytom. Oncloud ION je takzvaný pod systém, ktorého používanie a obsluha je extrémne jednoduchá. Všetko dôležité sa totiž nachádza v pode. Ten slúži ako nádržka pre e-liquid a zároveň v ňom nájdete i žhaviacu špirálku, spoločne s organickou vatou. Vyššiemu odporu špirálky, 1,6Ω, je batéria schopná dodať výkon v rozsahu 7W-11W, objem plniteľného podu činí až 2ml.

  • 4 varianty

Oncloud ION pod

Skladom online

J Well La Carte

Zabudnite na konvenčné tvary, J Well prichádza s elektronickou cigaretou, ktorá sa podobá skôr na puzdro na kreditné karty. Malá a diskrétna La Carte je nesmierne tenká a aj tak v nej nájdete solídnu batériu s kapacitou 400mAh. Šikovne zakomponovaný 2ml pod v sebe zároveň ukrýva i žhaviacu špirálku s odporom 1,6Ω. E-cigareta je vybavená systémom automatického žhavenia, počas poťahovania teda nie je potrebné držať žiadne tlačítko, para sa začne okamžite tvoriť pri potiahnutí. La Carte je ideálnym prístrojom nielen pre začiatočníkov, ale všetkých, ktorí si chcú dopriať utiahnuté potiahnutie.

  • 3 varianty

J Well La Carte

Skladom online

Vaporesso Aurora Play

Vaporesso si pre nás pripravilo nástupcu originálnej elektronickej cigarety Aurora, ktorá svojím vzhľadom pripomína skôr zapaľovač Zippo. Integrovaná batéria s kapacitou 650mAh ponúka solídnu výdrž i príjemne malé rozmery. Aurora Play nemá displej a nevyžaduje zložité nastavenia, ponúka však jednoduchú úpravu výkonu v troch úrovniach. Zatiaľ čo nízke nastavenie dodá 9W, stredné 10,5W a vysoké potom 12,5W. Ľahko tak ovplyvníte intenzitu žhavenia špirálky, spolu s produkciou a teplotou pary. Krásny dizajn a jednoduché používanie, perfektná kombinácia.

  • 3 varianty

Vaporesso Aurora Play

Skladom online

OBS Cube Mini Resin sada

Netradičná, štýlová a jednoduchá, taká je maličká e-cigareta OBS Cube Mini. Príjemný tvar módu ukrýva integrovanú batériu s kapacitou 1500mAh, ktorú ľahko nabijete pomocou rýchleho micro USB portu. Perfektná do ruky i na cestovanie, OBS Cube Mini je skvelým spoločníkom pre začínajúcich užívateľov elektronických cigariet, alebo pre tých, ktorí chcú od svojej prvej e-cigarety / pod systému niečo lepšie. Vďaka dvom žhaviacim hlavám môžete poťahovať či už priamo do pľúc, či ústa-pľúca.

  • 5 variant

OBS Cube Mini Resin sada

Skladom online
Sprievodca vyberom SK
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem