Artery

Artery PAL II Pod štartovacia sada

  • Doprava zadarmo

Artery spojilo sily so známym recenzentom Tony B. a spoločne si pre nás pripravili zaujímavý pod systém v krásnom dizajne a z kvalitných materiálov. Celý popis

Červená
Červená
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Komárno
31,50 €
Čierna
Čierna
Nie je skladomSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
31,50 €
Fialová
Fialová
Skladom na centrále
31,50 €
Gunmetal
Gunmetal
Nie je skladomSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Košice
31,50 €
+získate 31 bodov Viac informácií

Artery spojilo sily so známym recenzentom Tony B. a spoločne si pre nás pripravili zaujímavý pod systém v krásnom dizajne a z kvalitných materiálov. Inšpirovaná puzdrom na karty, táto kovová škatuľka ponúka pod systém s vymeniteľnou žhaviacou hlavou, integrovanou batériou s kapacitou 1000mAh a nastaviteľný prívod vzduchu. Bočný magnetický panel poskytuje ľahký prístup ku cartridgi a žhaviacej hlave. Bočné tlačítko slúži nielen na žhavenie, ale tiež na zapnutie a vypnutie e-cigarety. Vďaka svojmu jednoduchému ovládaniu a používaniu je Artery PAL II vhodný i pre úplných začiatočníkov.

Nemá displej, nevyžaduje zložité nastavenia, stačí cartridge naplniť e-liquidom, batériu nabiť cez micro USB port, zapnúť a vapovať. Na rozdiel od ostatných pod systémov je možné si cartridge nechať a vymeniť iba žhaviacu hlavu. Tie v balení nájdete hneď dve, každú pre iný spôsob poťahovania. Zatiaľ čo hlava s vyšším odporom 1,2Ω je ideálna pre klasické poťahovanie ústa-pľúca (ako z cigariet), hlava s nižším odporom 0,6Ω vám umožní poťahovať priamo do pľúc, rovnako, ako napríklad z vodnej fajky. Samozrejmosťou je tiež nastaviteľný prívod vzduchu, ktorým si prispôsobíte voľnosť potiahnutia v rámci používanej hlavy.

Obsah balenia a parametre

1x PAL II
1x žhaviaca hlava 1,2Ω
1x žhaviaca hlava Mesh 0,6Ω
1x extra krytka
1x micro USB kábel
2x tesniace O-krúžky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 83mm x 43mm x 17mm
Výstupné napätie: max. 4,2V
Objem: 3ml
Batéria: 1000mAh
Nabíjanie: micro USB port
Materiál: hliník 6063

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Hliníková konštrukcia ukrýva integrovanú batériu s kapacitou 1000mAh. Tá sa nabíja pomocou micro USB portu. Magnetický panel poskytuje ľahký prístup ku cartridgi pre plnenie a výmenu žhaviacej hlavy.

Konštrukcia

Plnenie

Pre naplnenie stačí vybrať magnetický panel a otvoriť silikónovú krytku na boku cartridge. Praktické bočné plnenie je rýchle a pohodlné.

Plnenie

Dizajn

Jednoduchý dizajn v štyroch farebných prevedeniach ponúka malé rozmery, vďaka ktorým je Artery PAL II ideálnym spoločníkom do vrecka, ale i do tašky. Bočné tlačítko sa pohodlne stláča a e-cigareta sa teda ľahko používa.

Dizajn

Žhaviaca hlava

Cartridge podporuje výmenu žhaviacej hlavy, nie je teda potrebné ju pri opotrebovaní hlavy vyhadzovať. Balenie naviac obsahuje hneď dve žhaviace hlavy pre dva spôsoby poťahovania. Pre klasické poťahovanie ústa-pľúca je pripravená hlava s odporom 1,2Ω. O priame potiahnutia do pľúc sa zas postará hlava s odporom 0,6Ω.

Žhaviaca hlava
Parametre
VýrobcaArtery
Záruka24 mesiacov
Kapacita batérie1000 mAH
Objem tanku3 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Spôsob použitiaMTL, DL
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem