Barly

Barly RED Coffee 3x10ml

  4,2 na základe 46 hodnotenia

  Vynikajúce európske náplne Barly s príchuťou tabakových zmesí a sladkých tónov v balení 3x10ml. Spojenie dvoch výrazných príchutí tvorí skutočne jedinečnú náplň. Celý popis

  20mg
  20mg
  Skladom na centrále
  8,90 €
  15mg
  15mg
  Skladom na centrále
  8,90 €
  10mg
  10mg
  Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Komárno
  • Košice
  • Nitra
  8,90 €
  5mg
  5mg
  Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Banská Bystrica
  • Bratislava
  • Košice
  8,90 €
  0mg
  0mg
  Skladom na centráleSkladom na 1 predajniach
  Skladom v predajniach
  • Nitra
  8,90 €
  +získate 8 bodov Viac informácií

  Vynikajúce európske náplne Barly s príchuťou tabakových zmesí a sladkých tónov v balení 3x10ml.

  Spojenie dvoch výrazných príchutí tvorí skutočne jedinečnú náplň. Razantný Barly Red v kombinácii so silnou kávou je e-liquid, ktorý ponúka neodmysliteľné spojenie kávy a cigariet.

  E-liquidy Barly rozširujú ponuku a dva obľúbené varianty typických tabakových náplní dopĺňajú príjemne sladkasté príchute. Teraz si vychutnáte intenzívny Barly Red a jemnejší Barly Blue spolu s čerešňovými, vanilkovými a kávovými tónmi, ktoré vás vytrhnú z tabakovej rutiny a pozdvihnú váš zážitok z vapovania na úplne novú úroveň. 

  Jedinečnosť Barly náplní sa neskrýva iba vo výborných tabakových príchutiach, ale tiež v rozdielnych silách nikotínu a pomeroch propylénglykolu a rastlinného glycerolu (PG/VG). Zatiaľ čo intenzívny Red si s pomerom 50PG/50VG a s vyššou koncentráciou nikotínu doprajete skôr pre klasické poťahovanie ústa-pľúca, jemné Blue sa pomerom 30PG/70VG a nižšími silami nikotínu hodí viac pre nízkoodporové atomizéry a priame poťahovanie do pľúc. 

  Náplne Barly sú vyrábané v Európskej únii za prísnych podmienok, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom. K príprave sú použité iba tie najlepšie európske suroviny. To zaisťuje Barly e-liquidom ich jedinečnú a výnimočne vernú chuť, ktorú si vychutná úplne každý. 

  Pro přidávání dotazů je třeba být přihlášen.
  4,2
  Priemerné hodnotenie tohto produktu
  (85 %)
  Hodnotilo 46 užívateľov

  Recenzia produktu je sprístupnená len registrovanému spotrebiteľovi, ktorý produkt zakúpil v sieti Vaprio. Zverejňované sú všetky oprávnené recenzie v plnom rozsahu s výnimkou tých, ktoré obsahujú vulgárne a iné výrazy odporujúce dobrým mravom.

  Parametre
  VýrobcaBarly
  Záruka24 mesiacov
  Podiel PG/VG50/50
  Objem30 ml
  Intenzita nikotínu0, 5, 10, 15, 20 mg
  Vaprio Premium
  Hore

  Dôležité informácie


  Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov.

  Pre správne fungovanie webu a analýzu návštevnosti potrebujeme využívať niekoľko externých služieb spoločnosti Google (Analytics, reCaptcha) a od Vás potrebujeme súhlas s ich využitím. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať (vyvolajte znova okno cez odkaz "Cookies" v pätičke webu).