GeekVape

Geekvape Lucid 80W TC sada s Lumi

 • Doprava zadarmo
 • Novinka

GeekVape prichádza s netradičnou sadou, ktorá ponúka cenovo dostupný mód s kvalitným AS čipom a jednorazový nízkoodporový tank s mesh žhaviacou hlavou. Lucid sada je extrémne ľahká vďaka použitým materiálom. Celý popis

Červená
Červená
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
 • Košice
34,50 €
Čierna
Čierna
Skladom na centráleSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
34,50 €
Gunmetal
Gunmetal
Skladom na centráleSkladom na jednej predajni
Skladom v predajniach
 • Košice
34,50 €
Modrá
Modrá
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Trnava
 • Komárno
34,50 €
Oranžová
Oranžová
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Trnava
 • Komárno
34,50 €
+získate 34 bodov Viac informácií

GeekVape prichádza s netradičnou sadou, ktorá ponúka cenovo dostupný mód s kvalitným AS čipom a jednorazový nízkoodporový tank s mesh žhaviacou hlavou. Lucid sada je extrémne ľahká vďaka použitým materiálom. Prevažne z plastu vyrobený mód pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Z plastu je vyrobený tiež pribalený nízkoodporový tank, ktorý má nevymeniteľnú žhaviacu hlavu s mesh výplňou a odporom 0,3Ω.

Jednoduchý displej s prehľadne zobrazenými informáciami o odpore, batérii a nastavených hodnotách poskytuje ľahký prístup k režimom a ďalším nastaveniam. Dostupný je výkon dosahujúci až 80W, teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky. Ďalšie vhodné materiály možno tiež využiť vďaka TCR režimu a nastaveniu teplotného koeficientu odporu. Nechýba ani Bypass režim, poskytujúci priame výstupné napätie batérie a pokročilé nastavenie žhavenia v podobe vlastnej krivky, vďaka ktorej si pre každú sekundu žhavenia nastavíte individuálne hodnoty. Nastaviť je možné tiež výstupný výkon v rámci teplotných režimov.

V sade nájdete pribalený netradičný nízkoodporový tank Lumi. Vyrobený je z polykarbonátu a ponúka nevýmennú žhaviacu hlavu. Po opotrebovaní je teda potrebné vymeniť celý tank. Ten je však cenovo dostupný, ako bežná žhaviaca hlava. Vnútri Lumi tanku sa nachádza žhaviaca hlava s mesh telieskom z kanthalu, s odporom 0,3Ω. Ideálne nastavenie pre túto hlavu je 35W-40W. Dostupné je tiež nastavenie prívodu vzduchu na základni. Lumi tank je určený pre priame poťahovanie do pľúc.

Obsah balenia a parametre

1x Lucid mód
1x Lumi tank (vrátane žhaviacej hlavy 0,3Ω)
1x micro USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 75mm x 52,9mm
Nastaviteľný výkon: max. 80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3Ω
Batéria: 18650 (aspoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 44,3mm x 24mm
Objem: 4ml
Závit: 510
Náustok: Vlastný

Obsah balenia a parametre

Batéria

Lucid mód pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Tá sa vkladá za skrutkovacie viečko v hornej časti módu. Batériu je možné nabíjať priamo v zariadení pomocou micro USB portu. Ten zároveň slúži i na upgrade firmwaru.

Batéria

Ovládanie

Zariadenie je vybavené pokročilým AS čipom, ktorý ponúka rad nastaviteľných režimov, ako výkon, teplotné režimy a TCR. Dostupné je tiež výstupné napätie batérie v podobe Bypass režimu, či vlastná krivka žhavenia VPC.

Ovládanie

Lumi tank

Lumi nie je ako iné nízkoodporové tanky. Žhaviaca hlava je integrovaná v tanku a nejde vymeniť, po jej opotrebovaní je teda potrebné tank vymeniť za iný. Žhaviaca hlava v Lumi tanku obsahuje moderné žhavenie v podobe mesh z kanthalu s odporom 0,3Ω. Na plnenie je určený otvor v hornej časti tanku, so silikónovou krytkou.

Lumi tank
Parametre
VýrobcaGeekVape
Záruka24 mesiacov
Objem tanku4 ml
Nabíjanie z USBÁno
Priemer24 mm
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem