GeekVape

Geekvape Lucid 80W TC sada s Lumi

 • Doprava zadarmo
5 na základě 1 hodnocení

GeekVape prichádza s netradičnou sadou, ktorá ponúka cenovo dostupný mód s kvalitným AS čipom a jednorazový nízkoodporový tank s mesh žhaviacou hlavou. Lucid sada je extrémne ľahká vďaka použitým materiálom. Celý popis

Červená
Červená
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
34,50 €
Čierna
Čierna
Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
 • Trnava
 • Komárno
34,50 €
Gunmetal
Gunmetal
Skladom onlineSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Košice
34,50 €
Modrá
Modrá
Skladom na centráleSkladom na 2 predajniach
Skladom v predajniach
 • Trnava
 • Komárno
34,50 €
Oranžová
Oranžová
Skladom onlineSkladom na 3 predajniach
Skladom v predajniach
 • Bratislava
 • Trnava
 • Komárno
34,50 €
+získate 34 bodov Viac informácií

GeekVape prichádza s netradičnou sadou, ktorá ponúka cenovo dostupný mód s kvalitným AS čipom a jednorazový nízkoodporový tank s mesh žhaviacou hlavou. Lucid sada je extrémne ľahká vďaka použitým materiálom. Prevažne z plastu vyrobený mód pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Z plastu je vyrobený tiež pribalený nízkoodporový tank, ktorý má nevymeniteľnú žhaviacu hlavu s mesh výplňou a odporom 0,3Ω.

Jednoduchý displej s prehľadne zobrazenými informáciami o odpore, batérii a nastavených hodnotách poskytuje ľahký prístup k režimom a ďalším nastaveniam. Dostupný je výkon dosahujúci až 80W, teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky. Ďalšie vhodné materiály možno tiež využiť vďaka TCR režimu a nastaveniu teplotného koeficientu odporu. Nechýba ani Bypass režim, poskytujúci priame výstupné napätie batérie a pokročilé nastavenie žhavenia v podobe vlastnej krivky, vďaka ktorej si pre každú sekundu žhavenia nastavíte individuálne hodnoty. Nastaviť je možné tiež výstupný výkon v rámci teplotných režimov.

V sade nájdete pribalený netradičný nízkoodporový tank Lumi. Vyrobený je z polykarbonátu a ponúka nevýmennú žhaviacu hlavu. Po opotrebovaní je teda potrebné vymeniť celý tank. Ten je však cenovo dostupný, ako bežná žhaviaca hlava. Vnútri Lumi tanku sa nachádza žhaviaca hlava s mesh telieskom z kanthalu, s odporom 0,3Ω. Ideálne nastavenie pre túto hlavu je 35W-40W. Dostupné je tiež nastavenie prívodu vzduchu na základni. Lumi tank je určený pre priame poťahovanie do pľúc.

Obsah balenia a parametre

1x Lucid mód
1x Lumi tank (vrátane žhaviacej hlavy 0,3Ω)
1x micro USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 75mm x 52,9mm
Nastaviteľný výkon: max. 80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3Ω
Batéria: 18650 (aspoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 44,3mm x 24mm
Objem: 4ml
Závit: 510
Náustok: Vlastný

Obsah balenia a parametre

Batéria

Lucid mód pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Tá sa vkladá za skrutkovacie viečko v hornej časti módu. Batériu je možné nabíjať priamo v zariadení pomocou micro USB portu. Ten zároveň slúži i na upgrade firmwaru.

Batéria

Ovládanie

Zariadenie je vybavené pokročilým AS čipom, ktorý ponúka rad nastaviteľných režimov, ako výkon, teplotné režimy a TCR. Dostupné je tiež výstupné napätie batérie v podobe Bypass režimu, či vlastná krivka žhavenia VPC.

Ovládanie

Lumi tank

Lumi nie je ako iné nízkoodporové tanky. Žhaviaca hlava je integrovaná v tanku a nejde vymeniť, po jej opotrebovaní je teda potrebné tank vymeniť za iný. Žhaviaca hlava v Lumi tanku obsahuje moderné žhavenie v podobe mesh z kanthalu s odporom 0,3Ω. Na plnenie je určený otvor v hornej časti tanku, so silikónovou krytkou.

Lumi tank
Parametre
VýrobcaGeekVape
Záruka24 mesiacov
Objem tanku4 ml *
Nabíjanie z USBÁno
Priemer24 mm
Spôsob použitiaDL
Typ batérie18650
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem