Geekvape Lucid 80W TC sada s Lumi

Novinka
Loading..
360 Geekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s LumiGeekvape Lucid 80W TC sada s Lumi
ČervenáČervenáSkladomodoslanie zajtraSkladom na 2 predajniach34,50 €
+-
ČiernaČiernaSkladomodoslanie zajtraSkladom na 4 predajniach34,50 €
+-
GunmetalGunmetalSkladom na centráleNa obj. 24hodSkladom na jednej predajni34,50 €
+-
ModráModráSkladomodoslanie zajtraSkladom na 3 predajniach34,50 €
+-
OranžováOranžováSkladomodoslanie zajtraSkladom na 3 predajniach34,50 €
+-
Technické parametre
VýrobcaGeekVape
Záruka24 mesiacov
Objem nádržky4 ml
Typ použitiaDL
Priemer24 mm
Nabíjanie z USBÁno
Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
+získate 34 bodov (Viac informácií)

GeekVape prichádza s netradičnou sadou, ktorá ponúka cenovo dostupný mód s kvalitným AS čipom a jednorazový nízkoodporový tank s mesh žhaviacou hlavou. Lucid sada je extrémne ľahká vďaka použitým materiálom. Prevažne z plastu vyrobený mód pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Z plastu je vyrobený tiež pribalený nízkoodporový tank, ktorý má nevymeniteľnú žhaviacu hlavu s mesh výplňou a odporom 0,3Ω.

Jednoduchý displej s prehľadne zobrazenými informáciami o odpore, batérii a nastavených hodnotách poskytuje ľahký prístup k režimom a ďalším nastaveniam. Dostupný je výkon dosahujúci až 80W, teplotné režimy pre niklové, titánové a nerezové špirálky. Ďalšie vhodné materiály možno tiež využiť vďaka TCR režimu a nastaveniu teplotného koeficientu odporu. Nechýba ani Bypass režim, poskytujúci priame výstupné napätie batérie a pokročilé nastavenie žhavenia v podobe vlastnej krivky, vďaka ktorej si pre každú sekundu žhavenia nastavíte individuálne hodnoty. Nastaviť je možné tiež výstupný výkon v rámci teplotných režimov.

V sade nájdete pribalený netradičný nízkoodporový tank Lumi. Vyrobený je z polykarbonátu a ponúka nevýmennú žhaviacu hlavu. Po opotrebovaní je teda potrebné vymeniť celý tank. Ten je však cenovo dostupný, ako bežná žhaviaca hlava. Vnútri Lumi tanku sa nachádza žhaviaca hlava s mesh telieskom z kanthalu, s odporom 0,3Ω. Ideálne nastavenie pre túto hlavu je 35W-40W. Dostupné je tiež nastavenie prívodu vzduchu na základni. Lumi tank je určený pre priame poťahovanie do pľúc.

Obsah balenia a parametre

Obsah balenia a parametre

1x Lucid mód
1x Lumi tank (vrátane žhaviacej hlavy 0,3Ω)
1x micro USB kábel
Náhradné súčiastky

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 75mm x 52,9mm
Nastaviteľný výkon: max. 80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/TC-(NI/TI/SS)/TCR
Podporovaný odpor: 0,05Ω-3Ω
Batéria: 18650 (aspoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: micro USB port (5V/1,5A)
Závit: 510 a odpružený kontakt

Rozmery: 44,3mm x 24mm
Objem: 4ml
Závit: 510
Náustok: Vlastný

Batéria

Lucid mód pracuje na jednu batériu typu 18650 (nie je súčasťou balenia). Tá sa vkladá za skrutkovacie viečko v hornej časti módu. Batériu je možné nabíjať priamo v zariadení pomocou micro USB portu. Ten zároveň slúži i na upgrade firmwaru.
Batéria

Ovládanie

Zariadenie je vybavené pokročilým AS čipom, ktorý ponúka rad nastaviteľných režimov, ako výkon, teplotné režimy a TCR. Dostupné je tiež výstupné napätie batérie v podobe Bypass režimu, či vlastná krivka žhavenia VPC.
Ovládanie
Lumi tank

Lumi tank

Lumi nie je ako iné nízkoodporové tanky. Žhaviaca hlava je integrovaná v tanku a nejde vymeniť, po jej opotrebovaní je teda potrebné tank vymeniť za iný. Žhaviaca hlava v Lumi tanku obsahuje moderné žhavenie v podobe mesh z kanthalu s odporom 0,3Ω. Na plnenie je určený otvor v hornej časti tanku, so silikónovou krytkou.
Napíšte novú otázku k tomuto produktu
Je potrebné sa prihlásiť
Loading..
Loading..
Príslušenstvo
Geekvape Lumi Subohm Tank
Novinka
4 varianty
Skladomodoslanie zajtra
Skladom na 4 predajniach
4,60 €
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem