SvoëMesto

SvoëMesto Kayfun [lite] 22mm

  • Doprava zadarmo
4 na základě 1 hodnocení

Prvý Kayfun Lite uzrel svetlo sveta v roku 2013 a teraz je tento atomizér späť, upravený a ešte lepší než kedykoľvek predtým. A dokonca v dvoch verziách. Celý popis

Skladom onlineSkladom na 4 predajniach
Skladom v predajniach
  • Bratislava
  • Košice
  • Trnava
  • Komárno
79,95 €
+získate 79 bodov Viac informácií

Prvý Kayfun Lite uzrel svetlo sveta v roku 2013 a teraz je tento atomizér späť, upravený a ešte lepší než kedykoľvek predtým. A dokonca v dvoch verziách. Táto s priemerom 22mm sa môže pochváliť základným objemom 2ml a po predĺžení potom až 4ml. Ako vždy použil Kayfun na konštrukciu tie najlepšie materiály, vrátane 316L nerezovej ocele, PEEK pre izoláciu a PEI pre telo. Kayfun [lite] patrí medzi vstupné atomizéry tejto značky v jednoduchom a kompaktnom, ale stále vysokokvalitnom prevedení, čo z neho robí ideálneho kandidáta na váš prvý luxusný atomizér.

Malé rozmery Kayfun [lite] sa podpísali tiež na jeho základni. Tá vychádza z pôvodnej Lite verzie a je jej veľmi podobná, ale je upravená tak, že ponúka pohodlnú inštaláciu špirálky i vloženie vaty. Základňa je naviac ľahko dostupná i v prípade, že máte tank naplnený e-liquidom, jednoducho ju vyskrutkujete a urobíte prípadné úpravy. Utiahnutý prívod vzduchu je šikovne ukrytý pri 510 závite a možno ho pohodlne nastaviť až na 1,8mm otvor. Kayfun [lite] je špičkovým atomizérom pre poťahovanie spôsobom ústa-pľúca, ktorý je vyrobený z tých najlepších materiálov a ponúka skvelé vlastnosti. Jeho obrovskou výhodou je jednoduchosť, s akou sa používa, a to, že s ním zvládnu bez problémov pracovať i začiatočníci v rámci DIY atomizérov.

Nejde o hotový produkt. Niektoré súčasti môžu vyžadovať inštaláciu špirálky, prípadne jej namotanie a vloženie vaty.

Obsah balenia a parametre

1x Kayfun [lite]
Príslušenstvo

Obsah balenia môže byť ešte upresnený.

Rozmery: 33mm x 22mm
Objem: 2ml
Špirálky: Jedna
Závit: 510
Náustok: 510

Obsah balenia a parametre

Konštrukcia

Ruský dizajn a nemecká výroba je už mnoho rokov zárukou kvalít spojených so značkou Kayfun. Prvotriedne materiály a precízne spracovanie je samozrejmosťou tiež pri Kayfun [lite].

Konštrukcia

Základňa

Malá základňa v malej komore, dokonalý recept na paru plnú chuti. Dostatok priestoru pre jednu špirálku je ohraničený pre veľmi ľahké umiestnenie vaty. Otvor privádzajúci vzduch priamo pod špirálku zaisťuje dokonalé premiešanie vzduchu s parou.

Základňa

Plnenie

Pre naplnenie stačí tank otočiť a odskrutkovať základňu. Okraje na základni zabránia vytečeniu nadbytku e-liquidu z vaty a špirálky.

Plnenie
Parametre
VýrobcaSvoëMesto
Záruka24 mesiacov
Priemer clearomizéra22 mm
Objem tanku4 ml *
* Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.!
Hore
Zákaz predaja elektronických cigariet osobám mladším ako 18 rokov! Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie cookien na našej stránke
Rozumiem